Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sürgős kérdés! Holnap kell...

Sürgős kérdés! Holnap kell döntenünk bölcsi ügyben. Újpesten melyik bölcsit ajánlanátok? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aradi uti bölcsi, Rózsaliget Közi Bölcsi, Pozsonyi lakótelepi bölcsi vagy a Munkásotthon utcai bölcsi?
2012. ápr. 17. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a Rózsaligetibe járunk és a kisfiam szereti :)

Tiszta, jó az étel, sokfajta játék van, és kedvesek a gondozók is :)

2012. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt mondhatom a munkásotthonról...

Szerintem ajánlani nem lehet, mert mindenkinek más az igénye, lehet, hogy ami nekünk jó, az nektek valami miatt nem lenne az vagy fordítva.

Én nem gondolkodtam, a munkásotthonba lett volna ismerős, ha be kellett volna vetni a felvételnél, szerencsére nem kellett protekció. Meg is őrültem volna, ha előtte kérdezősködök. Egyébként van ismerős gyerkőc anyukája, aki nincs megelégedve a Rózsaligettel... na? Kinek hiszünk?

Lehet, hogy ha a fiam a munkásotthonban másik csoportba járna, akkor nekem sem lenne megfelelő. Nagyon gondozó függő.

Azt el tudom mondani, hogy amilyen programokat lehet 3 év alatti gyerkőcöknek, csinálnak: volt farssang (nyílt, lehetett menni szülőknek is), mikulás is jött, most tojáskeresés és nyuszisimogatás volt az udvaron, lesz gyereknapi ugráló és arcfestés, bábszínház is jön már másodjára az évben, mézeskalácssütés volt szülőkkel karácsony előtt, meg ilyenek.

Ha jó az idő, kint alszanak. Ha nem jó, akkor udvarra sem mennek, ilyenkor tornaszobába járnak, vagy sószobába. A sószobát bölcsi után fakultatív lehet használni havi 200 ft-ért. Udvaron sok kinti játék nincs, de mobil játékokat pakolnak, lesz pancsoló, homokozás stb. Mostanában bölcsis ruhát is kaptak a gyerekek kintre, így nem a saját ruháit, kabátjaikat nyúzzák az udvaron. A vezető kedves, segítőkész.

Mivel nem tudjuk kipróbálni az összes bölcsit, másról nem tudok nyilatkozni, csak arról, ami van.

Az aradiba járt egy barát kislány, az szülei alig várták, hogy oviba mehessen a kislány, nem voltak a gondozónőkkel megelégedve....

2012. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az aradiba fogunk menni,sok ismerősömnek a babája jár oda,állítólag nagyon jó az is!
2012. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!