Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyajegyes kérdés? Hasonló...

Anyajegyes kérdés? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
17hetes kismama vok. Kb másfél éve van egy szőrtüszőgyulladás a lábszáramon fél-egy cm-es kb, ami így betokosodott, kozmetikusnak mutattam meg, azt mondta mélyen van, ha nem fáj nem kell kiszedni. Csak az a gáz, hogy egy szeplőm mellett van és azon a szeplőn néhány hete egy fekete csíkalakú elszineződés van. Hallottam olyat, hogy terhesség is elszinezhet ilyesmit, de nem tudom eldönteni, hogy ha nézem olyan mintha lehet, hogy alá nőtt a szőrszál és azt látom. Mindenesetre idegesít. Holnap megyek bőrgyógyászhoz, de eléggé félek mert már beképzeltem magamnak, hogy bőrrák. Hasonló tapasztalatok?Köszi előre is.
2012. febr. 28. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy bőrrák. Nyugodj meg, elmész orvoshoz, nem lesz gond.
2012. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell aggódnod, de az a biztos, ha megnézeted. Rajtam rengeteg, több, mint 200 db anyajegy van, ha akarnám se tudnám követni, hogy melyik, hogy változik, évente megnézetem egy helyen, ahol nagy felbontásban végigfotozzák és összehasonlítják az előző évivel, így nyomon tudják követni a változást. Akinek viszonylag sok anyajegye van annak érdemes elmenni évente, ha érdekel szívesen elküldöm az elérhetőségüket.
2012. febr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a válaszokat. Voltam a bőrdokinál, nem rosszindulatú az anyajegyem, évente nézetni kell viszont. Képzeljétek el a szőrtüszőgyuszi mellette nem szőrtüszőgyuszi, egyszer megcsípett valami bogár és annak a valami része bennemaradt a bőrömben és az betokosodott, beszövetesedett. Nem is lehet kiszedni mert azt mondta a doki, hogy ha kimetszi, az a szövetes valami ami lett, újraburjánzana és nagyobb lenne. Így most betokosodva nem fog már nőni. Ha az anyajegy miatta begyulladna valamikor vagy ilyesmi, akkor viszont nincs mese, mindenestül kivágják de az lehet sosem lesz. Na erre aztán nem gondoltam volna:)
2012. márc. 1. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, örülök hogy minden rendben!
2012. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!