Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ez? Gombasodas?

Mi lehet ez? Gombasodas?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak egy hete volt hasmenese es laza! voltunk orvosnal ellenorzesen, de a feneke 2-3nap alatt annyira ver voros lett es olyan mintha hamlana! hiaba kentem popsikenoccsel nem gyogyul! holnap viszem orvoshoz megmutatni neki, mert iszonyu csunya! gomba lehet ez? tudtok valamit ra amit ha most megvezem a patikaba mar holnapra csillapitja is a csunyasagot? vagy varjak holnapig amig a doki megmondja mi is ez?!

#Gobasodas
2012. ápr. 17. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kimarta neki a híg széklet, de az orvos biztosan meg tudja mondani.

Az én fiam is most nemrég esett át egy hasmenésen, én minden pelenkázás után vastagon bekentem neki, ennek ellenére is piros lett, de nem vészesen és hamar helyre is jött neki.

2012. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi mar nem vagyunk pelusosak es nem is zavarna ha nem hamlana neki! az biztos nagyon csunya! meg is vagyok ijedve elegge!
2012. ápr. 17. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:

canestennel nyugodtan kenheted! nekünk is azt mondta a doki, hogy ha gomba gyanúm van akkor kenjem ezzel 1-2 napig, ha nem javul akkor vigyem le hozzá. szóval bajt nem okozol vele. lefekvés előtt jó vastagon kend be és hagyd beszívódni egy 20 percet, csak azután öltöztesd fel :)


fürdővízbe pedig tegyél kamillát! jó forró vizet engedj, majd tedd bele a virágot/filtert, várj pár percet és csak azután hűtsd le és ültesd bele a fiadat.

2012. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A canesten jó, csak pont hogy vékonyan kell bekenni, hogy mihamarabb beszívódjon és tudjon lélegezni a bőr. Ha vastagon kened, úgy még rosszabbat teszel vele.
2012. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!