Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zöld tescos vagy a Dm-es...

Zöld tescos vagy a Dm-es babylove bírja jobban az éjszakát?

Figyelt kérdés
Fiam 11 kg és nappalra jó Liberobol sz 5-ös, de éjszakára az már átázik! Melyiket ajánlanátok a 2 közül és milyen méretet?
2012. ápr. 17. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányomnál mindkettő kibírja az éjszakát, a Babylove-s talán jobban (most ezt használjuk). Méretet nem tudok ajánlani, mert lányomnak még csak a 4-est használjuk.
2012. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak a DM-est ismerem, a tescosat nem.

Fiamra nappalra pamperst adok, de mikor éjszaka kezdett átázni, akkor próbáltam ki a DM-est, és az nagyon bevált.

A fiam is kb 11 kg körül lehetett, én 4+ méretűt veszek, és ez nagyon jó éjszakára.

2012. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a DM-est mert nem gumis a dereka. A Tescos jobb.
2012. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a tescos nálunk sosem ázott át. viszont a DM-es igen. 5-öst vettem 12 kilós lányomra és a DM-es többször is átázott, még nappal is. abból 4+ talán elég, de nem vettem többet.
2012. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk a DM-es jött be, de ha a Liberó átázik, akkor lehet ez is
2012. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerek dm pelust használ, mert az nem ázik át. Ezeknek a pelusoknak gumirozott a hátulja, az oldalpánt meg sztreccses. Méretet nem tudok ajánlani,mert alkattól is függ. Nálunk 15kg mindkét gyerek, az egyiknek jó az 5, a másiknak csak az xxl. Vettem zöld tescosat még régen,egy akció alkalmával,de nappal is elég sűrűn kellett cserélni. Ami még olcsó és nagyon jó,az a Rossmann pelusa.
2012. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt kiírtam a kérdést, vettem zöld tescos pelenkát 4+-ost és ma reggelre 1 órával tovább aludt a fiam, így ez is átázott. Éjszakákkal van baj, mert sokat pisil és reggelre pisis a body-ja is. Akkor lehet hogy amiből van 4+-os méret (Dm-es, zöld tescos) abból az 5-ös és Liberobol a 6-os méret kellene éjszakára?
2012. ápr. 18. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a tescósat ismerem, kisebbik lányomnál az elejétől azt használjuk, és semmi gond nincs vele. Egyszer sem ázott át, szerintem elég jól belőtték a súlytartományt, ami a csomagoláson szerepel.
2012. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!