Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kérik a bölcsiben a...

Miért kérik a bölcsiben a gyes és a családi pótlék határozatát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyest szerintem azért, hogy valóban lemondtad-e a gyedet, mert gyed mellett nem járathatod bölcsibe.


A családi pótlékot nem tudom. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy ha pl. azt mondod a bölcsiben, hogy egyedülálló vagy, közben a CSP-ot nem egyedülállóként kapod, akkor itt valami eltérésre kerülhet fény...

Tőlünk nem kértek CSP határozatot.

Vagy azon nézik meg, hány gyereketek van, és ez alapján állapítják meg a bölcsődei díjat, amit fizetni kell?


Tőlünk gyed lemondó nyilatkozatot kértek a munkáltatóin kívül.

2012. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk kérik, hiszen a bölcsődei gondozási díjat a jövedelem függvényében állapítják meg.

Nálunk:

-apa és anya kereseti igazolás

-családi pótlék határozat

-gyes határozat

-nálunk nyilatkozni kellett, hogy őstermelők vagyunk-e és, hogy abból mennyi a jövedelme a családnak

+vagyonnyilatkozat: ház, autó stb

2012. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a bölcsi térítési díj meghatározása miatt?

Bérpapírokat nem kértek?

2012. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bölcsődei gondozási díj megállapításához kell, jövedelemigazolással (ha van) együtt.
2012. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kértek már jövedelemigazolást is, én még nem találtam munkát, és egy ismerősöm adott jövedelemigazolást. Viszont a gyest kapom szeptemberig, amíg 3 éves nem lesz a kislány.
2012. ápr. 19. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!