Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vékony gyerekek anyukái! Hol...

Vékony gyerekek anyukái! Hol szoktatok ruhát venni?

Figyelt kérdés
2.5 éves kisfiam korának megfelelő magasságú, de nagyon vékony. 98-as méretű nadrág kell neki a hossza miatt, viszont derékban nagyon bővek neki. Hol lehet venni magas vékony gyerekekre való ruhákat? Van esetleg valami márka, ami kifejezetten ilyesmi alkatú gyerekeknek való?
2012. ápr. 20. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen a fiam. A Palomino az ami olyan szűk szabású sokszor hogy pont rá jó. C&a-ban. Vagy turizok, mindegy milyen márka csak jó sok gombbal bevehető legyen a naci dereka. A lányom épp az ellenkezője, jó húsban van, neki tescóban vásárolok, mert ott meg szélesebbek a fazonok, a nacik dereka is irtó bő, legtöbbször csak gumis.
2012. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gumis derekú nadrágot veszek neki,és belevarrok az anyagba plusz gumit,vagy szűkíthető derekút veszek.

2012. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! A tesco-sok nekünk sem váltak be, sajnos. Tényleg bő szabásúak, hiába jó a hossza...

Az a baj, hogy én varrni sajnos nem tudok. Meg időm sincs.

2012. ápr. 20. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
kb 3 perc varrás,veszel a méterárú boltba gumit,megbontod a naci derekát,belehúzod és levarrod...
2012. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rábízom a férjemre, a nadrágokat is ő szokta felhajtani.:-D
2012. ápr. 20. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! Ismerős! Én olyan nacit veszek, aminek állítható a dereka, így kisebbre tudom húzni, illetve néha kicsit átszabom ezt az állító pántot. Melegítő naciból dodipeto-t (remélem jól írtam) veszek neki.
2012. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia igaz ez nem a legolcsóbb de ha van leárazas ki lehet fogni én a zara ruháit nagyon szeretem mert pl dupla méretes pl nem 116es utana 122 van hanem közötte 118as. Ezek jo minoseguek es igy a meret miatt sokaig jok is. Learazaskor 2000ft alatt lehet kapni felsoket, nadragokat 4000 ft alatt. A felsok szabasa is jo hosszu, vekony nem olyan bo fazonok. A nacikban meg vagy allithato dereku van, vagy a melegitonacik mindig megkotnetok, de nem az mint a tescos hogy csak alkoto van benne hanem meg lehet rendesen huzni es kotni. Es a szaruk sem olyan idiota buggyos bo fazon. En imadom ezeket a rucikat. Meg H&M is hasonloan bevalt nekunk de ha akcios akkor a zara vezet arban is.
2012. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A Takko-ban vannak állítható derekú nadrágok. Dopodopo márka. Én szinte csak ott veszek, mert nagyon magas, de annál is vékonyabb a fiam.

2012. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kantárosat
2021. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!