Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiús anyukák, SOS, mehetünk...

Kisfiús anyukák, SOS, mehetünk-e urológiára beutaló nélkül?

Figyelt kérdés
Két és fél éves kisfiam mostanában (úgy egy hete)esténként, mikor pisiltetem és nagy a kukaca (merev), mindig sír és kiabál, hogy vágjuk le ollóval, mert fáj neki. Gondoltam rá, hogy hétfőn elviszem a gyerekorvosunkhoz, de szerintem nem igen fog vele tudni mit csinálni. A bőrt még nem lehet felhúzni neki, a kétéves státuszvizsgálaton azt mondta, hogy még ne foglalkozzunk vele. Most fáj a picinek, de elképzelhető, hogy esetleg felfázott? Ha volt már valaki hasonló helyzetben, kérlek, segítsetek! Mit tettetek?
2012. ápr. 21. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiamat én gyerek sebészetre vittem (nálunk a rendelőben ilyen is van). Ott bekenték neki valami krémmel, és adtak egy másikat is, ami lazítja a bőrt és egyre jobban hátra lehetett húzni. Az én fiamnak azért nem fájt annyira, hogy sírjon. Pláne, hogy ilyeneket mondjon! Nagyon sajnálom a fiadat és együtt érzek veled!

Azt nem tudom, hogy beutaló kell-e, majd telefonon kérdezd meg. Nekünk nem kellett a sebészetre.

2012. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viheted az urológiára is, oda nem kell beutaló. Én is most vittem a kisfiamat kedden. Neki letapadása volt, és meggyűlt alatta a váladék. Így a doki felhúzta neki, hogy be ne gyulladjon a váladék a bőr alatt. Neki szűkülete nem volt szerencsére. Ez is elég volt. 3 napig szegénykém ordított fürdésnél amikor hátrahúztam neki, és utána bekentem. De napról-napra jobb a helyzet. Nem akarlak meg ijeszteni, de lehet, hogy be van neki gyulladva a bőr alatt. Hétfőn vidd el.
2012. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor előbb a gyerekorvoshoz viszem, nálunk (kistelepülés vagyunk) nincs se urológia, se sebészet, de még rendelőintézet sem. Remélem, az orvosunk segít (kell-e valahova menni?)
2012. ápr. 22. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Sikerült valamit intézni?

Mire jutottatok?

Hogy van a fiad fütyije?

2012. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!