Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak sírni tudok, tüdőgyulladá...

Csak sírni tudok, tüdőgyulladása van?

Figyelt kérdés
4éves a fiam,két hónapja köhög,heti szinten vittem gyerekdokihoz,gégészetre,pulmonológushoz,mire megszülték,h ki kell venni az orrmanduláját.Másnap (tegnap) du.náthás lett,hőemelkedés.Ma láz,ügyeletre vittem.Tüdőgyulladás.Anyám ment be vele a János kórházba,mert van egy 5hós picim is.Nagyon féltem, ugye nem történik vele semmi?Holnap lesz a szülinapja...csak sírok és sírok.Épp most értek be vele.

2012. ápr. 22. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szegényke, nyugodj meg. Most már jó kezekben van, nem lesz semmi baj. Egy pár nap és biztos haza mehet a kórházból.
2012. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, mert a kicsinek sem jó ha ideges vagy. meg a betegnek sem.


mit mondtak a kórházba?

2012. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszi :-(((

nem tudom,épp most vizsgálják

2012. ápr. 22. 22:44
 4/18 anonim ***** válasza:

Drága! Minden együttérzésem a Tied, és szegény kisfiadé...

Te nem tudtál menni, de anyukád biztos mindenre oda fog figyelni, vigyáz rá, nem lesz semmi gond. A párod is ott van? Biztos adnak neki antibiót gyorsan, ami hatni fog, és holnapra, max holnaputánra máris jobban lesz.

Te mindent megtettél amit kellett, az orvosok hibáztak.


Volt egy ismerősöm, a kisfia jól figyelj!!! TBC-t kapott el vhol...2 hónapot volt a tüdőszanatóriumba a kis picurka, de minden szövődmény nélkül meggyógyult. Erősek ezek a kis emberkék, bízz benne, szorítok nektek, és nyugodj meg, szükséged lesz az erődre, ott a másik picurkád is, nem volt mit tenned!


Mielőbb jobbulást kívánok!

2012. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, jó helyen van, és manapság már nem olyan rettegett betegség a tüdőgyulladás,mint régen. Antibiotikumok tárháza áll a dokik rendelkezésére. Nekünk szó szerint ezt mondta az ügyeletes, amikor márciusban tüdőgyulladást diagnosztizáltak a gyermekemnél.
2012. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Annyira kedvesek vagytok, nagyon köszönöm.Most röntgenezik,és jön a vérvétel...lázas,álmos, úgy sajnálom...:-(
2012. ápr. 22. 22:59
 7/18 anonim ***** válasza:

Jó ha az ember nincs egyedül egy ilyen szituban, főleg ha rosszul tűri, jó ez az oldal ilyen szempontból..:-)


Jáj, még vért is vesznek??? :-( szegény, olyan kis pincurka...


nekem most muszáj ledőlnöm, mert a kincsem éjjel kelni szokott, gyűjtenem kell az erőt nekem is, de reggel bekukkantok!


Azért aludjál is vmit! jó éjt!

2012. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jó éjt!

Persze épp akkor hívott a párom a váróból mikor ő bent sikított,infúziót kap.Bal tüdején van vmi,oxigénszintje jó, 93%, állítólag időben el lett csípve a tgy.

2012. ápr. 22. 23:26
 9/18 anonim ***** válasza:
Szegényke:(Jobbulást a kicsidnek!!
2012. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi is december eleéjn voltunk a 3 évessel tudőgyulladással-vagy csak gyanuval,ez a mai napig nem tisztazott korhazban,4-5 napig kellett ott lennünk,kapta azokat a sprayeket,hamar jobb lett tőle,szerintem ő is 1-2 napon belul sokkal joban lesz!Nem történik vele semmi,ne fél jo kezekben van,az meg kulon jo hogy a mama is be tudott vele menni!Mi amikulást toltottuk bent....engem is eléggé megviselt amugy,gyereket nem szerencsére:-)
2012. ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!