Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lenne ha egyforma...

Milyen lenne ha egyforma ágyneműt vennék egy testvérpárnak ajándékba?

Figyelt kérdés
Nincs még gyerekem nem tudom, ez hogy működik. Annyit tudok, hogy nagyon szeretnének egy szép ágyneműgarnitúrát szülinapjukra. 2 év a korkülönbség köztük, találtam egy aranyosat elfogadható árban. De csak egyfajta van ebből az árúból. Rossz nekik, ha egyformát kapnak?
2012. ápr. 23. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a mindenből egyforma tutira nem jó, két külön ember, külön személyiséggel. De ettől függetlenül, ha ugyanolyan ágyneműjük lesz, semmi bajuk sem lesz tőle. Érdeklődj az anyukánál, hogy mi a véleménye róla. De szerintem nyugodtan vedd meg nekik.
2012. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nővéremnek 2 kislánya van,szintén 2 év orkülönbséggel és én általában mindenből egyformát veszek nekik,mert eddig ha különbözőt kaptak,akkor biztos,hogy összevesztek rajta.Valamelyiknek mindig jobban tetszik az amit a másik kapott és megy a hiszti.Ezért szerintem jó ötlet egyformát venni nekik!
2012. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek.Az én lányom és az unokatesója is így vannak,ha meglátnak valamit,vagy kapnak ajándékba,rögtön kell a másiknak is.
2012. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!