Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák kik 2012-ben a kedvenc...

Anyukák kik 2012-ben a kedvenc mese hősök? Kiért rajong a gyerek?

Figyelt kérdés
Gyerek rendezvényt szervezünk, leírnátok ma kiért rajong a gyerek, melyik mese, mese hős az aki korunk Süsüje, vagy Mazsolája?
2012. ápr. 24. 11:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Bogyó és Babóca,Tűzoltó Sam,Agelina balerina,Kisvakond
2012. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még amit minden gyerek imád szerintem,Pókember,(10es voltam ismét)
2012. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

4 éves fiam kedvencei:


Pókember, a Transformerek (közülük is Űrdongó - a sárga Camarro, és Optimus fővezér - a kék-piros kamion), Tom és Jerry, Stitch a Lilo és Stitch-ből, Woody és Buzz a Toy Storyból, és minden, ami robot, vagy ami szuperhős...


Viszont a mai napig imádja Mazsolát is, és a magyar mesehősöket (Vacakot a Hetedik testvérből, a Kockásfülű nyulat, stb.), vagy éppen a Kisvakondot, de a klasszikus Disney mesékből is szívesen azonosul a hercegekkel... :)

2012. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
26 honapos a fiam es Noddy rajongo. Az osszes MCDonalds-os happy meal Noddy caractert kigyujtottuk. Noddy's agynemut valasztott maganak, Noddys etkezo szettje van es Noddys matrica albuma. :)) Most vettunk Noddy polot par napja meg Noddys Pijamat. Szoval nallunk tarol a Noddy mania rendesen. :)
2012. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
3 és fél éves a fiam. Chuck a dömper, Tűzoltó Sam, Uki, Nyúl Péter és barátai, Verdák, Kisvakond (szerencsére utóbbi már egyre kevésbé köti le). Szereti még a Varázsceruzát, TeszVesz Várost, a Kis piros traktort, de a nagy-nagy kedvence a Vuk! :)
2012. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15. vagyok, Bogyó és Babócát elfelejtettem, az is a kedvencek között van.
2012. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

3és fél és majdnem 2 évesek a fiaim.

a kicsi imádja a Thomasos meséket,George a bajkeverő majom,és Fifi.

A nagyobbik nagyon Bob mester és Sam a tűzoltó lázban ég.

De nagy kedvenc a Bogyó és Babóca is,kis piros traktor

2012. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Az én fiam most lesz 3 éves.Sam a tűzoltó a kedvenc.

Nagyon ritka hogy más mesét nézne.De régebben szerette még Elmót, Thomast, Chuggingtont, Fifit,Dórát, Pumuklit.

Kb 4 hónapja van Sam a tűzoltó láz nála.Előtte Chuggington volt hónapokig.

2012. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éves kisfiú,az első számú kedvence:Tűzoltó Sam.Aztán:Tom és Jerry,Bob mester,Roary,Dino Expressz.
2012. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:és persze Thomas,és Chuggington.

És,hogy cáfoljam egy korábbi válaszolót nem szereti minden gyerek a Pókembert,meg Transformert,meg Ben10-et,meg ilyesmit.Az én fiam legalább is kikapcsoltatja,mert fél tőle(nem is bánom)

2012. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!