Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves gyerek éjszakai bepisil...

7 éves gyerek éjszakai bepisilés probléma! Nálatok volt ilyen probléma, írjon akinek van vagy volt ilyen problémája. Mit csináltatok hová vittétek a gyereket?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyereknephrológiára kérhetsz beutalót. Én oda vittem 5 évesen a lányomat.
2012. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mit csináltak vele? bálunk volt fajsúly mérés.az jó..most tabletta a húgyhólyag kapacitásra.

nektek hasznos volt eredményes?

2012. ápr. 24. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeknek a bepisiléseknek nagyrészt pszichés eredetű oka van. Én elvinném egy gyermek pszichológushoz is, ha nem találnak testi eredetű okot.
2012. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez nem lelki eredetű,mert Ő sohasem volt szobatiszta,mindig bepisilt.A szakemberek azt mondják annál van pszichés eredet aki szobatiszta volt sokáig és majd utána megint bepisil.


Ezen pszichológus nem tud segíteni.

Valószinűleg idegrendszeri éretlenség.

2012. ápr. 24. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az élő példa, hogy ki lehet nőni! Első osztályos koromban még mindig bepisiltem, ezért anyukám elvitt a gyerekorvoshoz, aki beutalt a kórházba kivizsgálásra. Nem találtak semmi konkrétumot, ezért kitalálták, hogy csinálnak egy műtétet, hátha bent találnak valamit. Na ezt anyu nem engedte. Ehelyett minden éjjel felébresztett és kivitt a wc-re pisilni. Reggel sohasem emlékeztem rá, hogy éjjel kint voltunk és pisiltem. Egy ideig még maradt a lepedőm alatt a gumilepedő is, de egy idő után már magamtól felébredtem, és kimentem pisilni. Az ok egyszerűen az volt, hogy annyira mélyen aludtam, hogy nem ébredtem fel a pisilési ingerre.
2012. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nálunk is az a gond, hogy nagyon mélyen alszik, volt, hogy próbáltam ébreszteni, de nem lehet. Nálunk sem pszihés, mert soha nem volt ágytiszta éjjelre. Testileg minden rendben, csak idegrendszeri éretlenség. Remélem, hamarosan kinövi.
2012. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkontinens.
2012. ápr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,7éves fiamnál is az a baj,hogy mélyen alszik,húgyhólyag kapacitás problémára gondolnak,(erre kaptunk gyógyszert) éjszakánként felébresztjük,reméljük kinövi pár éven belül !!

Csak kíváncsi voltam,hogy másoknál mi a helyzet.

Jelenleg nálunk nincs javulás,majd meglátjuk.

2012. ápr. 25. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!