Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megkérdeznétek ezt az anyukától?

Megkérdeznétek ezt az anyukától?

Figyelt kérdés

A barátnőm,megkért, (ill. fizet is valamit), hogy vigyázzak a gyerekére 3 nap egy héten.

Nos a kicsit babakocsiban hozom viszem, a mi gyerekeink sulijához is ahol sok sok szülővel találkozok.

A babakocsi őrült koszos, ami engem eléggé zavar én elég tiszta vagyok. Letisztítsam szó nélkül, vagy megkérdezzem, hogy szabad e ?


2012. ápr. 26. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szó nélkül letakarítanám. Megkérdezni kellemetlen, mert azzal utalsz rá, h ő koszos. Viszont ha az nem zavarja őt, h piszkos a kocsi, valószínűleg az sem tűnne fel neki, ha letisztítod.
2012. ápr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én letisztítanám, de ha attól félsz hogy ezen "megsértődik" akkor mondd hogy összekente a gyerek, és nem akartad úgy hagyni. Így nincs célzás anyukára se,és a kocsi is tiszta lesz. Én így csinálnám
2012. ápr. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En azt mondanam h ittam es veletlenul kiborult a babakocsira egy kis kola stb es h ne ragadjon kimostad, letakaritottad.
2012. ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én meg az őszinteség híve vagyok...

én meg szólnék a barátnőnek, hogy takarítsa ki a kocsit.

2012. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább szólnék. De hozzátenném, hogy ha nincs rá ideje, akkor én szívesen kitakarítom neki. :) Biztos örülne egy ilyen felajánlásnak.
2012. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj köszönöm a válaszokat. Még mindig nem tudom viszont mi lenne a legjobb. Én is az őszinteség híve vagyok, de nem akarom, hogy rosszul essen neki estleg. Lehet, hogy kitisztítom, hátha észre sem veszi.

A teteje is koszos, ott a gyerek nem tudja összekenni. Látni, hogy régi koszok, nem egy valami.

Ajjj.

Köszi

2012. ápr. 26. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem, de ha az ülést összekeni, akkor úgy logikus ha az egészet kimosod, nem csak egy részét.

Vagy esetleg, ha "őszinte" akarsz lenni, mondd hogy ma mosós napod volt, és kimostad egyúttal azt is.

2012. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!