Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megkérdeznétek a helyemben a...

Megkérdeznétek a helyemben a szomszédokat, hogy a kislányom rajzolhat-e krétával a közös udvaron a térkőre?

Figyelt kérdés
4családos társasházban lakunk,közös az udvar.A rajztól szerintem semmi baja nem lesz a térkőnek,az eső le is mossa.
2010. márc. 27. 21:14
 1/7 anonim válasza:
68%
Szerintem nem kell megkérdezni, nekem két kistesóm van, akik szintén szeretnek krétázni. Miért, milyen jogon mondhatnák hogy nem rajzolhatnak? :)
2010. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
figyu, olyan hülyeségekből szoktam emberek vitát csinálni....tudnék mesélni, h szerintem ha összefutsz a szomszédokkal kérdezd meg, h ugye nem baj.......jobb az óvatosság, valószínű úgyse mondanak nemet, de szép gesztus
2010. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, az a legegyszerűbb és akkor nem lehet belőle később sem morgás.
2010. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Te ismered a szomszédokat, h problémáznának-e ezen. Talán kérdezd meg, de ne keríts neki nagy feneket, csak úgy mellékesen: ugye nem lenne gond...?


És egy extra ötlet: az én kisfiam is szeret krétázni, de vizezni is! "lefesteni" vízzel, ecsettel a kész képet. :d

2010. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én eddigi tapaszatlataim alapján tuti megkérdezném...egyesek olyan hülyeségekből tudnak problémát csinálni...levéded magad ha megkérdezed, úgyse mondanak nemet, ha így hirtelen rákérdezel hogy helló ugye nem baj hogy ide rajzol?

Úgyis rávágják hogy nem:) még ha később meg is gondolnák, te akkor is megkérdezted.

2010. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd csak meg nehogy baj legyen de szerintem ők is mosolyognak majd egy jót a kis alkotásokon.
2010. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megkérdeztem és már rajzoltunk is:-)

2010. márc. 30. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!