Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékokat lehet olcsón...

Milyen játékokat lehet olcsón kapni az Auchanban? Több anyukától is hallottam, hogy oda járni játékért. Melyek azok, amik jobb áron vannak ott, mint máshol?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eddig egyszer voltam, múlt karácsony előtt anyukámmal, nekem az tetszett, hogy sokkal nagyobb a választék, mint máshol és tényleg olcsóbb áron vannak. Pl. vettünk egy óriási pickup-ot a fiamnak, de bele tud ülni, akkora és volt vagy tán 2500 ft...
2011. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Talán a társasok is olcsóbbak.
2011. szept. 28. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már több éve gy csinálom,hogy benézek az Aucanba utánna megyek a Tescoba mert szerintem lényegesen olocsobbak a játékok.Pl a lányomnak a pirannya pánik társast 6000ft ért vettem mig az Auchan ban 7500ft volt.Távirányitos markolo tesco 5900ft,Auchan 6800ft.Nekem eddig kevés játékot sikerült vennem az Aucan ban igaz FP tanulószéket azt nagyon jó áron vettem ot.Érdemes körülnézni amit jó áron vettem még az Auban az most karácsonyra a kisfiamnak Verdáktól a Matuka távirányitós utót 6000ft ért.A metroban 6500ft mig a neten 7000ft tól vannak.Szerintem a társasokat a Tescoban érdemes megvenni amugy meg mint már irtam körbe kell nézni de a neten is.
2011. szept. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az auchanban a saját márkás játékok olcsók, megjegyzem elég jó minőségűek, bár elég bugyuta szinük van. van egy-két olyan jéták is, elég strapabíró is. pl első garázsom játékot vettünk ott, több mint egy éve megvan, és szinte napi szinten használja, vettünk egy kormányos játékot is, ahányszor repült és landolt a földön egyszer sem tört el, pedig szőnyegünk sincs.
2011. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!