Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák mit csináltok ha a...

Anyukák mit csináltok ha a szobatiszta kisgyereketekre az utcán jön rá a nagy dolog? És mi van ha olyan helyen vagytok ahol nincs Wc (pl tömeg közlekedés) és akkor kel pisilni, kakilni a gyereknek?

Figyelt kérdés

Erősen haladunk a kislányommal a szobatisztaság felé,és felmerültek bennem ezek a kérdések. Mert így pelenkában minden olyan egyszerű!:)))

Kakilni is lehet a bokorban,mint pisilni? És képes megérteni/visszatartani egy 2-3éves gyerek ha éppen nincs a közelben wc?



2012. ápr. 26. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre egy példa a fiamtól.

-menj el pisilni, mindjárt indulunk.

-nem kell

-de a héven nem lehet

-nem kell

elindultunk, első megállóba se értünk be -pisilnem kell.

Az örsig mentünk be(30perc kb), és kerestük az úton végig a sugárt.

Leszálltunk, rohantunk, pisiltettem. És kibírta. A pelusba már nem akar. Bár, ha nagyon kéne, akkor pisilne sztem.

Kakilni volt, hogy a cukiba rohantunk be, azt szerencsére vagy kora reggel vagy fürdéskor intézi azóta.

2012. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szobatisztaság nem csak azt jelenti, hogy a wc-ben végzi el a dolgát, hanem azt is, hogy képes visszatartani valameddig.

Buszról le, első vendéglátó helyre be, ha nincs más.

2012. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jah, és hogy ha nagyon kéne, ezért van velem egy plusz pelus(tesóén felül), tényleg ha már nagyon szenved, tudjon pisilni-kakilni.

Ha van fa-bokor akkor ott pisiltetek, a kakilás az már nem is tudom... szükség nagy úr...

2012. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Váltás ruha mndig legyen nálad.

Neked még könnyebb is, nálunk a legdermesztőbb tél volt, mikor szobatiszta lett:)

Ha a buszon jön rá, bizony le kell szállni az első megállónál, nem nagyon tudják sokáig visszatartani.

Van eldobható papírbili, ha a nagy dolog jönne rá, mi nem vettünk ilyet, de nem hülyeség, ha van nálad.

Nekem fiam van, ebből egyszerűbb volt nekünk, nem locsoltunk, hanem mindig volt nálam egy mosószer adagoló, abba pisilt, nektek ez nehezebb azért.

Ha nincs más, akkor bizony a bokorban kell elvégezni a dolgot.

2012. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3éves szobatiszta.Eleinte én is tartottam ettől.Ha elindulunk valahova megpisiltetem.Hál istennek kakival még nem volt gondunk.De egyszer jártunk úgy,hogy közértben voltunk és rájött,hogy pisilnie kell.kérdeztem,hogy kibirja-e ő igent mondott.Probáltam elterelni a pisilési gondról pl:sokat beszéltünk.Aztán kerestünk egy helyet.
2012. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is terelni szoktam. Kérem tartsa, amíg bírja.

Múltkor nagyon kellemetlen volt, egy boltban voltunk, ott is az emeleten és rájött a kakilhatnék... rohantunk kifelé -csoda, hogy nem hitték azt, hogy loptam valamit- kisfiamnak meg ropogott a gatyója és fogta már a fenekét. jaj úgy sajnáltam.

Közelben van egy étterem/söröző, jártunk oda párszor, gondoltam beszaladunk... zárva. Na roham tovább... az összes bokor, fa mind olyan helyen volt, hogy emeletes házak között, ablak alatt, hát oda már csak nem viszem.... mire találtam egy jóképű eldugott bokrot, addigra nem kellett kakilnia. Én leizzadtam és 5 évet öregedtem ezalatt. Hazáig tartotta a kakit, 20 perc volt míg haza sétáltunk.


Egyszer a játszón jött rá, eldugott részen kakilt, mindig van nálam zsepi vagy popsitörlő, becsomagoltam, még zacskót is találtam a táskámban és kidobtam.

2012. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!