Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már hogy megfenyítettél...

Volt már hogy megfenyítettél vagy meg is téptél a gyerekedet rendszeresen bánto ovitársat vagy iskolástársat? Ha igen mi vitt rá? Mi történt utána?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem. Olyan volt, hogy ki kellett mennem afürdőszobába a fejemet a hideg víz alá tartani, de aztán túlvoltam rajta. Semmi értelme megtépni, mert nem tanul belőle, csak a saját tehetetlenségem mutatom ki vele. Engem se téptek meg soha.
2012. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az nagyon durva, ha van ilyen:(

Egy ilyen minimum feljelentést von maga után!

2012. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerintem félre értette, nem a saját gyerekről van szó, hanem más gyerekéről.


Nem, és eszembe sem jutna. Aki ilyent tesz vállalja a következményeket, aki az én gyerekemet megtépné simán feljelenteném gondolkodás nélkül.

2012. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, szerintem félre értetted. Nem saját gyerekről van szó, hanem máséról.

Én nem nyúlnék hozzá máséhoz, maximum rákiáltanék, ha okvetlenül be kell határozottabban avatkozni. Beszélnék a szüleivel és a pedagógusokkal, ha bántja az enyémet.

Tényleg föl is jelenthetnek.

2012. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt fejjel nem állok neki megverni egy kisgyereket. Ha nagyon elviselhetetlen a helyzet, akkor inkább a szülőkkel, meg a pedagógusokkal beszélem meg a történteket. A kommunikáció híve vagyok. :) Ha nekiállnék verekedni, azzal éppen azt bizonyítanám be a világ felé, hogy semmivel nem vagyok jobb azoknál, akikre haragszom...


Egyébként volt olyan konkrét eset, amikor az óvodában, ahová a fiam járt, túl sok volt a verekedős gyerek. Először igyekeztem a nevelők segítségét kérni, de mivel ez nem hatott, végül óvodát váltottunk.

2012. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe sem jutna más gyerekét "nevelni".

Ha a sulis gyerekem bajba kerül,akkor meg kell tudni magát védeni.Megbeszéltük,hogy nem árulkodik a tanítónőnek,hanem elintézik egymás között.Ha aznap fekete pontot kap,akkor is megéri.

Fölöslegesen nem idegesítem magam más gyereke miatt,főleg,hogy másnap megint a legjobb barátok.


Ha már állandó a probléma akkor csak a gyerekemre felügyelő felnőttel beszélgetnék el(óvónő,tanítónő)

2012. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!