Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valakinek olyan, hogy...

Volt valakinek olyan, hogy fél, vagy egy év tejfehérje mentes diéta után a vérvétel, és a bőrteszt is negatív lett, és a tejterhelésnél kijött, hogy mégis még mindig allergiás a gyerek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan volt, hogy minden tej allergia teszt negatív lett. Mégis tejfehérje allergiásnak mondták a babát. Majd fél/ 1 év tejfehérje mentes diéta mellett ismét negatív lett az összes teszt gyerek. De megint azt mondták, hogy tejallergiás. Szerencsére felnőtt és semmilyen allergiája nincs :) kitartás.
2012. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondták,hogy allergiás?Milyen tünetei voltak?
2012. ápr. 27. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Először krupp, majd asztma és ekcéma.
2012. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a kérdésem,mert bejött a félelmem.Voltunk kórházba tejterhelésen,ott nem volt semmi.Itthon azt mondta a háziorvosunk,hogy tejet még ne adjak,csak joghurtot,aztán sajtot,túrót.Ajoghurttól nem volt semmi,aztán a túrótól,sajttól már jönnek kifele a pöttyök.Ma felhívtam a gasztrót,mehetünk a jövőhéten vérvételre.:(Már teljesen kivagyok.
2012. júl. 26. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel küzdünk lassan 3 éve. Már teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit adjak a gyereknek. Minden teszt negatív lett, a bőrteszt is és a kilégzéses vizsgálat is, mégis vagy ekcémás foltok jönnek ki időnként neki vagy legutóbb atópiás dermatitiszt mondott a bőrgyógyász. Szerinte ne adjak tejterméket neki, csak nem értem hogy miért ha nem mutatta ki a teszt. 1 évig laktózmentes tápszert kapott tej helyett és csak fokozatosan álltunk át a tejre, a gasztrón ajánlották ezt. Azt is, hogy ne adjak neki ízesített joghurtot, csak natúrt és krémtúrót is csak itthonit, de persze ezeke nem szereti, így marad a kisérletezés.
2012. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!