Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten, Xv. Ker. Hez...

Budapesten, Xv. Ker. Hez közel, hol van cukrászda, ahol házias jellegű, vagy egészséges, de mutatós tortát tudok rendelni 2 éves kisgyereknek szülinapra? Az is érdekelne, hogy hová lehet elmenni, ahol házias ízű sütiket lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
Ahol eddig próbálkoztam ízetlen, stilizált "műanyagot" adtak:(. Tudok sütni, de most olyanok a körülményeink, hogy inkább megvennénk néha, meg így alkalomra is.

2012. ápr. 28. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én egy olyan cukrászdát ismerek a XVI. kerületben (nem tudom, hogy ez mennyire van messze Neked), ahol nagyon finom, nagyon szép és egészséges tortákat sütnek (nyírfacukros torta és fagyi is van, ami kifejezetten fogbarát, lúgosító hatású, nem emeli meg a vércukorszintet). Az a nevük, hogy Vári cukrászda. Cím

1162 Budapest - XVI. kerület, Szlovák út 82. Telefon: 409-1368

Szóval, nekünk ez nagyon bevált, mi az I. kerületben lakunk, de ha egészséges sütiről van szó, akkor a férjem mindig rávehető, hogy onnan hozzunk. Nyírfacukros beiglijük is van, a fagyijaik díjnyertesek. Megér egy próbát! :)Boldog oünneplést!

2012. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem, hogy telefonon is lehet rendelést leadni.
2012. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hálás vagyok.:)
2012. máj. 9. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!