Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes próbálkozni, vagy...

Érdemes próbálkozni, vagy várjunk még a szobatisztasággal?

Figyelt kérdés
Kisfiam februárban volt 2 éves. Eszében sincs szólni, hogy pisilni kell. Ma levettem róla a pelenkát. Egész nap a fütyit fogdosta, és 5 percenként szaladt oda a bilihez. De nem pisilt bele. Ellenben a nadrágjába igen, többször is, és játszott tovább, mintha mi sem történt volna. A férjem szerint jó, hogy többször is ráült a bilire, de én meg azt hallottam, ha nem zavarja, hogy bepisilt, akkor még nem érett a dologra.
2012. ápr. 30. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
erre kiváncsi vagyok én is, mert nekem is ugyanennyi idős a lányom, és nálunk is ugyanez a helyzet.:)
2012. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még csak játéknakk tekinti.De nem baj, nem vagy elkésve.Továbbra is rá kell ültetni és esetleg a jutalmazást is bevezetheted.Ha van pisi van pl csoki.....stb
2012. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányom március eleji, ő sem szól, csak annyit mond ha kakilnia kell, hogy "Anya, pisi". Elvonul valahova és ott intézi a kakilást egyedül pelusba.

Ma pancsolt a kertben a kismedencében, és mikor kijött, nem adtam rá pelust, hagytam pucér fenékkel rohangálni kicsit. Egyszer csak szaladt a szokásos módon, hogy pisi, és ráült a bilire, majd rögtön fel is pattant, hogy kész vagyok. Persze a bili üres maradt.

Visszakapta a pelust, de már oda sem sikerült a kaki, gondolom elszállt az ihlet, így egész nap nem kakilt.

Ha ilyen jó meleg lesz, én azért próbálkozom tovább, nagyon szeretném ha nyáron szobatiszta lenne, de egyenlőre nálunk sincs semmi jele.

2012. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nálunk is volt olyan, hogy mondta, hogy anya, jön a kaki, hoztam a bilit, de nem akart ráülni, aztán cserélhettem pelust. De sajnos azóta sem szól. Most úgy tűnt nekem, hogy kiakadt, hogy nincs rajta pelus, de aztán mégsem zavarta, hogy bepisilt. Az, hogy fogdossa a kukit, az azt jelenti, hogy pisilnie kell, vagy csak egy rossz szokás lesz?
2012. máj. 1. 00:38
 5/6 anonim ***** válasza:
2.vok?az én fiam is mindig piszkálja a kukiját., de csak addig még leveszem a pelust.
2012. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, pelusban nem fér hozzá.
2012. máj. 1. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!