Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztasággal kapcsolatos...

Szobatisztasággal kapcsolatos kérdés?!

Figyelt kérdés

Két éves lányom több mint 1 hónapja elkezdett bilizni,pisi,kaki,minden ment a bilibe.Mindig szólt időben,nem volt baleset,viszont két hete visszaesett,mindig bepisil egy picit,van hogy bekakil,és nem is szól ha kell csak ritkán ha már bement egy pici.

Mitől lehet ez?Mit tehetnék hogy megint sikerüljön neki?


2011. júl. 24. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is 2 éves a lányom. 3 hete nappal nincs pelus.Sokszor kérdezem mert olykor elfelejt szólni.Nekünk ez működik.

Belekérdezhetek?Lányod pisil guggolva vagy wc-be?Enyém nem hajlandó ergo pelusos a hosszú séta vagy vásárlás. :S

2011. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy évig még ne aggódj. 3 évesen kell nappalra szobatisztának lenni. Persze, ritkán akkor is lehetnek "balesetek".
2011. júl. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van most pár napja.Olvastam erről rengeteget és azt írják az okosok,hogy teljesen rendben van,ha vannak visszaesések (persze nem törvényszerű).Úgyhogy a lényeg az,hogy nem szabad leszidni,sőt állítólag az a legjobb ha szó nélkül lecseréled a ruháját.
2011. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom, és ugyanez a gondunk. Én meg szoktam kérdezni, hogy mit szeretne, bugyit, vagy pelust. Megbeszéljük, hogy akkor szólni kell, ha pisilnie kell. Mondja is, hogy szól, de néha bemegy. Ilyenkor szó nélkül ruhacsere, aztán következőre már szól.
2011. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,pisil gugolva is meg wcbe és bilibe is,amikor úton vagyunk és pisilnie kell mindig megkérdezem hogy fűre vagy kavicsra :) mar gugol is....

Én úgy tudom hogy nem szabad vissza adni rá a pelust,mert csak mégha adjuk vele,én csak alváshoz adom rá.

2011. júl. 25. 21:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer,tehát csak meg zavarjuk vele,ha visszaadjuk rá a pelust.
2011. júl. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!