Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok fülhőmérőt vagy...

Ajánlanátok fülhőmérőt vagy homlokhőmérőt? Infrásat?

Figyelt kérdés

Melyik a pontos, megbízható? Típust is írjatok légyszi.

Digitális nem érdekel.


2012. máj. 1. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van és bár elég drága, egy percig sem bántam meg, hogy megvettük. Nagyon pontos, kb 5mp bekapcsolással együtt egy mérés, alvás közben simán megmérem a lázát a gyereknek, hozzá sem kell érnem. Én nagyon szeretem!!!

2012. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg jónak tűnik. Akkor ezt a készüléket a testfelületen mér? Megbízható? Te hol vetted?
2012. máj. 2. 09:07
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen rendeltem. Nagyon megbízható, hiszen mint olvashatod is róla, kórházi hőmérő, kórházakban is ilyeneket használnak. Homlokon kell vele mérni, de használható felületek vagy akár víz hőmérsékletének mérésére is. Át kell állítani.

Leírásban benne van, hogy a homlok melyik pontján kell mérni, én már sokszor leellenőriztem higanyossal is és max 2 tized volt az eltérés. Tényleg nagyon pontos.

2012. máj. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, eddig ez tűnik nekem is a legjobbnak.:)
2012. máj. 2. 09:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt azért még szeretném elmondani, hogy ez előtt rendeltünk egy homlokhőmérőt, talán pont azt ami az oldalon is van, az az FT 60 Homlokhőmérő vagy valami nagyon hasonló szintén ilyen 10 e körüli áron. Kipróbáltuk és ahányszor mértünk vele annyi féle értéket mutatott. Egyszerűen nem boldogultunk, lehet hogy csak a készülék volt rossz, nem tudom, mindenesetre visszaküldtük, vissza is vették és akkor rendeltük helyette ezt a drágábbat, de fényévekkel jobbat. Ez még eszembe jutott közben. Ha már ennyit rászántok, akkor inkább egy kicsivel többet, de az tuti jó!
2012. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon meggyőztél, remélem nem fogok csalódni, azthiszem ezt fogom rendelni. találtam egy helyet , ahol 12000ft-ba kerül.
2012. máj. 2. 18:29
 7/11 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményed?

[link]

2012. máj. 2. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén nem tudom. Ezt nem ismerem, első olvasatra jónak tűnik. De mivel már leírtam, hogy mi hogy jártunk egy hasonló termékkel én a másikra szavaznék. Ez durván 14.000 ft a másik pedig 17. Itt már nem olyan nagy az árkülönbség és a drágábbról tudom, hogy jó. Nem rábeszélni akarlak, ez csak a véleményem. Ezt tényleg nem ismerem, lehet hogy pont olyan jó mint a miénk.
2012. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na megrendeltem azt, ami nektek is van, kíváncsi leszek milyen.:)
2012. máj. 3. 18:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg leszel vele elégedve. Majd írd meg, hogy bevált-e!?!
2012. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!