Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3.5 éves kislány lehet csak...

3.5 éves kislány lehet csak fürdőbugyiban a strandon/mamiék kertjében? Vagy kell felsőrész is?

Figyelt kérdés

Anno mi pucérak voltunk még ilyen idősen, ez egy dolog. Én kis alsót mindenképp fogok rá adni. A felső sztem felesleges (ő egyenesen utálná), apuka szerint viszont kéne. Hát nem tudom.

Szerintetek?


2012. máj. 1. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég az alsó is.
2012. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen tök felesleges a felső. Minek az oda, amikor még egy jó darabig semmiben sem különbözik a cicije a fiúkétól?

Amennyire emlékszem, nekem még 7-8 évesen is csak fürdőbugyim volt, és még utána évekig csak "menőzésből" hordtam felsőt, mert funkciója nem volt semmi.

Tegnap előtt voltam strandon, ott is azt láttam, hogy a kislányok nagy része csak fürdőbugyiban vagy egyrészes fürdőruhában van.

2012. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell rá! :) Vagy vegyetek egyrészest, és megvan a kompromisszum. :))
2012. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell, de ha nagyon tűz a nap, akkor kis póló nem árt vagy kenjétek sokat a bőrét.
2012. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd, amikor elkezd fejlődni, ő maga fogja igényelni. Addig teljesen felesleges, még kicsike nagyon! Senki nem botránkozik meg ezen.
2012. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az még egyáltalán nem kell, hiszen felül nincs mit takargatni. Viszont naptejezd be jól a bőrét, nehogy leégjen. A felső fürdőruha amúgy sem véd sokat a nap ellen. Felesleges.
2012. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kislányra felesleges felső részt adni. Bugyi is csak azért kell, hogy ne menjen a puncijába mindenféle kosz.
2012. máj. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha nektek van felső és ő szeretné felvenni akkor add rá, én úgy bírom mikor az ilyen kicsik bikiniben feszítenek. Az én kislányomnak is vettem és olyan édes benne. Persze te döntesz, meg ő!! :)
2012. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kislány ne akarjon idősebbnek látszani a koránál, így teljesen felesleges neki a fürdőruha felsőrész!
2012. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Természetesen a napvédelem miatt mindenképpen bekenném, ez nem is kérdéses!

Nem a lányom akar idősebbnek látszani. Írtam, hogy nem ő szeretné a bikinifelsőt, hanem a férjem ragaszkodott volna hozzá. Időközben voltunk wellnesselni, és ott is zömmel csak alsóban volt a lányunk, a férjem látta, hogy a legtöbb kislány így van. Mondjuk vittünk egyberészes fürdőruhát is, de szívesebben volt fürdőbugyikban.

2012. máj. 31. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!