Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi vált be legjobban nálatok...

Mi vált be legjobban nálatok a 3 éves fiú/lány fegyelmezésére?

Figyelt kérdés
Elterelés, rászólás, ismétlés, ilyesmik érdekelnek, esetleg példával :) Hogy van türelmetek?
2012. máj. 1. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Halkan elmondom neki, hogy mit kellene tenni és mi az ami nem tetszik. Általában megérti. Ha nem, akkor beteszem a szobájába hagyom visítani egy-két percet, majd megkérdezem, hogy befejezte-e. Ilyenkor már abbahagyja.
2012. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem vált be! Azt csinál amit akar, nem érdekli hogy rászólok, már próbáltam azt is hogy egy picit a kezére csaptam, de csak egy jót nevetett! Hihetetlenül várom azt amikor ennek a dackorszaknak vége!:)
2012. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sarokba állítom és addig nem jöhet ki, amíg meg nem ígéri, hogy jól fog viselkedni. Ha az utcán, nyilvános helyen csinálja a fesztivált, akkor szépen elmondom neki, hogy ha hazaérünk sarokba kell állnia ha nem hagyja abba. Néha ez sem segít, ilyenkor felkerülnek a kedvenc játékok a szekrény tetejére és csak egy hét múlva kaphatja vissza őket.
2012. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos én próbáltam a sarokba állítást, de úgy üvöltött, hogy kénytelen voltam neki engedni! Ha a kedvenc játékát elveszem akkor is ez van! A szomszédok már megőrülnek úgy tud ordítani.
2012. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ezzel csak azt éred el, hogy a gyerekben rögzül, hogy mit kell csinálni, ha akar valamit. Mindig hisztizni fog, még kamaszkorában is, mert azt tanulta meg, hogy az az egyetlen működő módszer arra, hogy azt csináljon amit akar.
2012. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor máshol is akadnak "nehézségek" :) Fel a fejjel, tuti elmúlik!!
2012. máj. 1. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:

67%-os válaszoló, ez a legrosszabb amit csinálhatsz :(

ő az főnök, csak hát így nagyon neveletlen lesz és nem fog eljönni a dackorszak vége :(


igenis üvöltsön csak, ha azt mondod, hogy a sarokban kell állnia akkor ott áll és nincs apelláta. pár hét húzós de utána megérti, hogy te lettél a főnök :)


nálunk amúgy a szobába küldés jön be, 2 percig ordít majd hüppögve bocsánatot kér és mehet játszani :)

2012. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is a megbeszélés segít,ha elsőre nem,másodikra talán,ha az sem,azzal büntetem ami épp a probléma,pl ha dobálja az autóit,akkor ha még egyszer ledobja,elteszem a padlásra és többet nem játszhat vele.beszokott válni.ha kint rosszalkodik,akkor felmegyünk ha nem hagyja abba,va a játszótéren nem fogad szót,akkor hazamegyünk,nekünk ezek beváltak.bár alapvetően nem rossz és nem dacos,hisztis gyerek,vannak rossz napjai,de kinek nem.
2012. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!