Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik tengervizes orrsprayt...

Melyik tengervizes orrsprayt használjátok? Van köztük különbség?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! mi a sterimart használtjuk, nagyon jo. egyébként szerintem nem sok különbség van az egyes fajták között.
2012. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia, mi aquamarist használunk, teljesen bevált, úgyhogy nem is próbáltunk mást.
2012. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén Sterimar :) Nekünk nagyon bevállt :)
2012. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is Aqua Maris-t használunk,összetételben szerintem nemigen van különbség,de ez talán picit gyengébben spriccel.
2012. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi a fluimare-t használjuk. szerintem különbség nincs sok köztük, csak van amelyik jobban fel lett kapva a reklámok által.
2012. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én a Dm sajátmárkását használom, bár pont most néztem, hogy nagyon felment az ára sajnos..:-(

Amiket előzőleg írtak, mind kipróbáltuk már, semmi extra különbséget nem érzek köztük, ezt azért szeretem, mert nem csak spray, hanem pumpás adagoló, tehát Te 1 nyomás, 1 adag, míg a többi olyan, hogy amíg nyomod, addig jön belőle, túl hamar elfogytak.

2012. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aqua Maris-t használunk.
2012. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyik éppen olcsóbb azok közül amiket fentebb írtak!
2012. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!