Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom júliusba lesz 2...

Kislányom júliusba lesz 2 éves. Szeretném leszoktatni a pelusról. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is júliusban tölti a 2-t,de szerintem még nem érett rá a lányom,hogy leszoktassam. Néha rákéretőzik a wc-re,mondja,hogy pisi,ráül,leszáll,megtörli,és mondja,hogy kész,de nem pisil soha bele.A bilit utálja,játszik vele csak. Ha kibontom a pelusból,akkor pedig odapisil,és utána szól.Szóval nem tudom hogy lehetne leszoktatni,de szerintem,még nem érett rá.A te kislányod,szokott szólni,ha van kaki,vagy pisi a pelusba?

Barátkozik a wc-vel,vagy a bilivel?

2012. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi kertes házban lakunk, és most az elmúlt napokban, hogy ilyen meleg volt, egyszerűen nem adtam rá alul semmit. Egész nap kint voltunk, így nem féltem, hogy összepisili a lakást. Csodák csodájára, 4x pisilt a bilibe. Ő maga ült rá, én csak kiraktam a teraszra neki.

Kétszer pisilt be, amikor már nadrágban volt, mert hűvösödött. A másik alkalom pedig fürdőbugyiban történt.

Valószínű, még nem tudja, hogy a nadrág nem tartja bent e pisit, csak a pelus.

Ma veszek neki bugyit, mert még nincs, és ha kimegyünk a kertbe, akkor pelus helyett bugyit fogok ráadni.

Mi így kezdjük, aztán majd meglátom, hogy a bugyis módszer be fog e válni. Annyira már nincs meleg, hogy pucéron legyen.

Kislányom márciusban volt 2 éves.

2012. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a lányom sem szól soha, hogy pisis, vagy pisilnie kell. Elméletileg tudja, hogy a bili erre való, ezért csodálkoztam nagyon, hogy ilyen ügyesen elsőre jól használta a bilit.
2012. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az en kisfiam agusztusban lesz 2 eves.mi kb 1 hete kezdtunk el bilizni.minden nap ugyan abban az idopontban, miutan felebredt a delutani alvasbol leveszem rola a ruhakat alul es raultetem a bilire.altalaban turelmesen ul rajta, kozben gyurmazunk, rajzolunk, szinezunk, vagy valami jatekkal jatszunk.mar 4 alkalommal belepisilt es nagyon buszke volt magara.de azt vettem eszre az elso 3 alkalommal hogy eszre sem vette mikor pisil, jatszott tovabb, az utolso alkalommal eszrevette es nagyon elcsodalkozva nezte ahogy pisil.mi igy csinaljuk.nem tudom ez jo e igy vagy nem, nekunk egyenlore bevallt.
2012. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idén még sehogy. Ráérsz ezzel még jövő nyáron foglalkozni.
2012. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!