Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van aki esőben (esőkabát,...

Van aki esőben (esőkabát, gumicsizma) is kiviszi 20 hónap körüli gyerekét? Mennyi időre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Játszani nem, csak ha mennünk kell valahova ami halaszthatatlan. Sokan kiviszik játszani (pocsolyázni, ahogy fogalmaznak ismerőseim :)) de én úgy vagyok vele, hogy esőben a felnőtt sem megy utcára szórakozás kedvéért, akkor a gyereket sem viszem.
2012. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Az én lányom nagyon szeret pacsálni, ő általában szokott szólni mikor már megunja, de max.20 percre vinném ki.
2012. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapos, de nem vinném ki...ez nem az a tipikus nyári zápor, amiben "jó buli" elázni.Ha ki kéne mennünk megoldanánk és ha nyáron a melegben elkezd majd szakadni nem fogunk berohanni, de ilyen borús,nyálas időben csak úgy nem viszem ki.
2012. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ki nyugodtan azt a gyerkőcöt, a friss levegő nem fog megártani neki, öltöztesd fel megfelelően és meglásd semmi baja sem lesz! 15-20 percet szerintem is simán maradhattok, de ha megunja, fázik, nem élvezi be tudtok menni előbb is!
2012. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem viszem direkt, mert ő konkrétan beleül a vízbe. Egy pillanat műve és már csüccs benne is ül...

Hiába az esőkabát, gumicsizma. Minden pocsolyát végignéz, megvizsgál kézzel-lábban, arccal...már ha hagynám. :)

Szóval ha muszáj menni, akkor kézenfogva-húzva-vonva elviszem, de alapvetően nem megyünk ki.

Ja, igen és a nyári zápor tényleg más. Igazi melegben nem zavar, ha vizes lesz, de most itt elég hülye idő van, és koránt sincs meleg.

Amúgy ha gyereked nem ilyen, és nem akar beleülni, akkor menj ki vele, baja nem lesz az tuti.

2012. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekeim imádják a tócsázást, ha 2csepp eső esik, máris gumicsizmát húznak, és várják h végre legyenek tócsák.

Ilyen alkalmakra beszereztem esőnadrágot, esőkabátot. Alig tudom őket behozni, van hogy 1 órát is kinn vagyunk ilyenkor.

Ha kiszaladgálják magukat, sokkal kezelhetőbbek itthon, és jobban alszanak, esznek.

2 éves kislány

4 és fél kisfiú

2012. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne rengeteg házimunka elmaradásom, akkor kimentünk volna, valószínű délután ki is megyünk, mert lányom nagyon szeret a pocsolyákban ugrálni. Van esőnadrágja, kabátja, gumicsizmája, abban ugrálhat kedvére.

Az elmúlt napokban sokat jöttünk mentünk, állatkert, liget, játszóterek, volt program bőven, ezért is nem erőltettem a délelőtti sétát, de nem maradhatunk egész nap a lakásban, mert meg fog bolondulni a lányom.

Ő már kicsit nagyobbacska, 26 hónapos.

2012. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mi kimegyünk, van esőszerkónk nadrág-kabát-csizma, nekem is van esőkabátom, így hintázni-csúszdázni is tudunk, bár általában csak sétálunk egy nagyot. Itt nincs hideg, kellemes az idő. Természetesen hideg és nagy esőben mi sem megyünk, csak 1 rövid sétára. a gyerekeim nagyon szeretik az esőt, ilyenkor előmásznak a csigák, giliszták, ezek külön nagy élményként szolgálnak. ilyen időben min. 20 perc, max. 1 óra, ha kevésnek tűnik vagy nem fázunk, akkor esetleg 2x is lemegyünk (de. és du.)
2012. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj volt kimenni reggel is és most is indulunk hamarosan, mert a nagy oviban van. Szakad az eső, 18 hós babakocsiban, nem viseli el az esővédőt = rommá ázik :S de most mit tudok csinálni, ettől még megy az élet, a nagy legalább szereti az esernyőt, az is valami.

Egyébként gumicsizmázni ki szoktunk menni, de csak picit csöpögő esőben, és nem sokáig, és nem szakadó esőben, mint ami itt most van.

2012. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Naná,hogy kimegyünk !

Gumicsizma, esőkabát, és már indulhatunk is !

Délelőtt és délután is.Nincs cukorból és ha igényli, viszem.Egyébként szerintem buli esőben lófrálni.:)

2012. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!