Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szomszéd kislány ótvaros!...

A szomszéd kislány ótvaros! Én 29 hetes terhes vagyok, és van egy 5,5 éves kislányom. Ma találkoztunk. El lehet kapni? Hogyan? A babám károsodhat esetleg?

Figyelt kérdés
A boltban találkoztunk, és még haza értünk, az kb. 20 perc volt, én úgy óvatosan mondtam a lányomnak, hogy ne érintkezzenek. Az anyuka azt mondta, mikor kérdeztem h fertőző e, hogy ők nem kapták el... Erre anyum mondta, h igenis fertőző. Hát jól lezuhanyoztunk én is és a lányom is, safeguard szappannal, és befújtam a kezünket bőr fertőtlenítővel. Ruhát cseréltünk. Iszonyúan dühös is vagyok rájuk is, és aggódok is.
2009. júl. 7. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az imént rákerestem a neten fertőzéses bőrbetegségnek határozza meg, ami főként gyerekeket érint, de sajna azt nem találtam, hogyan terjed a betegszoba.hu-n olvastam az előbb.

35 hetes kismama:)

2009. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét, cseppfertőzéssel terjed, fertőző betegségek közé tartozik és a lappangási ideje 1-3 nap.

Szerintem figyeld a gyerekeden 1-2 napig nem a jön ki a bőrén valami szokatlan, ha bármit észlelsz vidd orvoshoz, de ha nem érintkeztek nem hiszem, hogy elkaptátok volna, írd be a keresőbe, hogy ótvar elég sok információt találsz róla, remélem tudtam segíteni.

2009. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szomszéd kislány nyúlt a lányomhoz. Ezt mondta.De köszike az infót.
2009. júl. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!