Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen esernyőre csukható...

Milyen esernyőre csukható sport babakocsitok van?

Figyelt kérdés
Linkeld is légyszí.
2012. máj. 8. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, csak piros:

[link]

2012. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


nagyon klassz! könnyű, széles az ülőfelülete, belefér kényelmesen úgy is a gyerek, hogy bundazsák van benne télen. Pohártartó, a lábzsákot még sosem használtuk.. talán azért mert nem mentünk gyalog hosszú távra. Vettem külön egy bundazsákot, hogy a hátát is védje a babának..

Csak jókat tudok mondani róla..

2012. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jane energy-t vettem használtan, 10 ezerért. Imádom :D

Könnyen fordul, praktikus, minőségi az anyaga, alig van súlya :)

2012. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, és azért vettem használtan, mert ami normálisabb sportkocsi, az legalább 25-30 ezer (előtte volt egy 27 ezres top riderem, nagyon szerettem, de ellopták...). Ócskát, ami nyiklik-nyeklik, nem lehet tolni stb. nem akartam. Inkább vettem egy jó minőségűt, amin már kicsit napszítta a huzat, talán így nem annyira kívánatos :D


A top rider ilyen volt:

[link]

2012. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Babypoint Mark 3


[link]


Könnyű (két éve viszem fel naponta az emeletre), stapabíró (3 gyereket kiszolgált), olcsó, van hozzá lábzsák (a tetővel együtt esőben az egész babát védi), fokozat nélkül dönthető, gyorsan összecsukható. Újszülöttként is ebben vittük, bár totál vízszintesre nem lehet állítani, de pár takaróval megoldottuk ezt is. Ha nagyon megrakodom csak 2 kézzel tolható, üresben egy kézzel is. Túl hupás terepre nem jó, de foltos aszfalton, parkban jól bírja, a kereke nem szedi össze a sarat. Lábtámasza nem állítható. Fekvésbe döntve nehéz hozzáférni az alsó kosárhoz. Nagyobb gyerek is bőven elfér benne, tud aludni.

2012. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen, csak narancs színű. Könnyűés tolni is nagyon könnyű, mi szeretjük.:)

2012. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!