Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kor után mennyire...

1 éves kor után mennyire lassult le gyermeketek növekedése?

Figyelt kérdés
A lányom egy éves koráig egy ruhaméretet max. 3 hónapig hordott, így egy éves korára jutottunk el a 86-os ruhákhoz. De Most bőven jók még rá, nem látom, hogy nőne. Ilyenkor már ugrás szerűen növekednek? Azért érdekel, hogy mennyire merjek neki nyárra még 86-os holmikat venni?
2012. máj. 10. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. 1 éves korában 10 kg volt, 2 éves korára még mindig csak majdnem 11. :) Ha látszik, hogy egészséges, akkor ez teljesen normális.
2012. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Mondjuk azért a magassága sokat változott.

Ha most jó rá a 86-os, én azt vennék neki nyárra is, max egy-két 92-eset is. Nekünk van olyan sort, amiben az van írva, hogy 6-9 hónap, és még mindig simán jó rá... A body már neccesebb lehet, vegyél inkább pólókat :D

2012. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6 hónaposan 74-es

1 évesen 80-as

2 évesen 92-es

2,5 évesen 98-as

2 éves 8 hónaposan most a 104 ruhákat kezdtük el hordani.


Sajnos a kisasszony mindig tél közepén ugrik, és így persze, hogy vagy akkor 2 méret garnitúrát veszek, vagy nagyobbat ami lötyög rajta :( Magas, vékony kislány.


Ha nem túl duci, akkor szerintem még jó lehet rá, mi is nyáron a 98-ast fogjuk, mert rövid ujjú tunikák (ezek hosszabbak a pólóknál), rövidgatyók, szoknyák. Tehát nem baj, ha "kilóg a lóláb". Pulcsi, hosszú nadrág egy mérettel nagyobb a hidegebb időkre.

2012. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!