Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak bepált a combja és...

Kisfiamnak bepált a combja és a heréje közti hajlatban mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés
sajnos a mult hónapban elég rossz minőségü pelenkát sikerült vennem ahogy pele pisilt ugy ki is folyt a pisi a pelusból igy a pisi még jobban irritálta a bőrét csúnya vörös kiütés olyan mint a csalán csípés kentem neki köröm virággal és kamillás testápoloval is valamint hintőporal jol ki is száritotta kicsit világosodott is csak az a baj hogy amint ujból pisivel érintkezik megint erösen vörös

2012. máj. 11. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld Neogranormon krémmel kenni neki minden pelenkázásnál.


Védőnő nem mondott rá semmit? Mert az is lehet, hogy gombás, és akkor bóraxos krém kellene rá.

2012. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Boraxos popsi krém. Recept nélkül is kapható, de a gyerekdoki felírja, úgy olcsóbb.S udocream bármely jobb drogériában beszerezhető, bár kicsit húzós az ára. Amúgy itt a jó idő, levegőztesd a popsiját. (Alváshoz nejlon, vagy gumilepedő, rá egy türcsi)De a boraxos cucc a tuti.
2012. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hintőpor! Annál nincs jobb!
2012. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Áztass kamillát, és kamillás vattával napjában 3-szor töröld át neki, utána én a Sudocream-et javaslom, mivel nagyon jó víztaszító hatása van. Vékonyan bekened, 2-3 nap alatt elmúlik.
2012. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szellőztesd a bőrét, és sudocrem a legjobb!Ha a legkisebb kiszerelésben veszed az nem annyira húzós.Nagyon vékonyan kell bekenni,és sokáig tart!!Jobbulást!!
2012. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat a védönö csak azt mondtah szellöztessem ezt is teszem de mivel mindenhova leül igy kisnadrágot szoktam ráadni de ahogy bepisil ujra kicsipi percek alatt sajnos mi is neogranormont használunk bár most h ilyen lett leáltunk vele mert átáltunk ezekre a kencékre amiket leirtam de megprobálom azzal is kenni
2012. máj. 11. 12:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott(5ös vagyok)tudom nem egy és ugyan az de nekem egyszer a szárnyas betét okozott ilyen problémát.Szerintem ne vegyél máskor ilyen pelust.Lehet hogy maga a pelenka anyagára lett érzékeny a kicsi.Én Dada nevű pelcsot veszek.100db 3800ft.Nagyon jó minőségű!
2012. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen a dadával énis megvagyok elégedve és nemis veszek olyat többet de sajnos nem volt ráírva a csomagolásra hogy ne vegyél meg mert selejt vagyok :) ebben a hónapban nagy ívben elkerültem azt a boltot ahol a 200db selejtet vettem most a lidl ben vettem eddig az bevált
2012. máj. 11. 12:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a sudocremét javaslom, de hintőporral felváltva. Mondjuk esti alvás előtt kend be neki. reggel meg hintőporozd. És ha nem okoz problémát használj néhány napig más pelus. A maradékot meg ha meggyógyult elhasználod.
2012. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!