Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le 3 eves...

Hogy szoktassam le 3 eves lanyom a halozsakrol? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Felenk meg nagyon huvos van.Igaz a lanyom szereti ejszaka.A halozsakja mar kezd kicsi lenni de mar nincs is nagyobb esetleg valakivel tudnenk varratni de jo lenne ha mar tudna takaroval aludni.Delben fel orat alszik ilyenkor nincs gond a pleddel.De ejszaka sokat forgolodik es nem takarja be magat.Mar probaltam hogy pledet tettem ra de minden reggel ki volt takarozva.Ti hogy csinaltatok?Mennyi ido volt mig raszokott a takarora?Ha vegre itt is jo meleg lenne jobbaan tudnank probalkozni de most nem igazan mertek meg mert ha lerugja akkor megfazik ejszaka!Koszonom a tanacsokat!
2012. máj. 14. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg hűvös van, addig sehogy. Vagy pedig fűtsétek fel kcsit jobban a szobáját, hogy meg ne fázzon. Nemsokára jön a jó idő, akkor próbáld meg, hogy téli pizsit adsz rá, és betakarod. ha lerúgja, akkor sem fog megfázni. Néhány hét és megszokja :)
2012. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kitakarózik éjszaka, és ha nagyon mélyen alszik akkor nem is takarja vissza magát. 3 éves amúgy, már régóta takaróval alszik.


Én ezt ú gyoldom meg, hogy a pizsamája vastagabb, ha hideg van,télen pedig még atlétát és zokonit is adok rá. Viszont lassan jön a nyár, szerintem a legideálisabb időpont arra hogy átszokjatok. Ha ő maga nem ragaszkodik a hálózsákhoz, hanem csak a funkciói miatt van még mindig ez, akkor nem lesz nehéz dolgod. Egyszerűen csak ültesd le és beszéld meg vele, hogymától takaróval kell aludni. Magyarázd el neki,hogy ha azt érzi hoyg hideg van akkor húzza magára éjszaka. (Nem fogja egyébként, még jó sokáig, mert ők nagyon mélyen alszanak).


A szoba hőmérsékletének megfelelően öltöztesd éjszakára, és nem fog megfázni. Mire jön a tél már tudja majd használni a takaróját!

2012. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én is próbálkoztam a takaróval, de nem sikerült, így én igenis maradtam a hálózsáknál. Most 3 és fél éves múlt a kisfiam, és még mindig hálózsákban alszik. Nem erőltetem a takarót, inkább veszek neki nagyobb hálózsákot. Majd ráér még megtanulni, hogy ha éjszaka felkel, akkor takarja be magát.
2012. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!