Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettetek gyerketeket a...

Mikor tettetek gyerketeket a kisagybol rendes gyerek agyba? Milyen idos volt? Mikor adtatok ra 2 reszes pizsamat? Zoknit adtatok ra? Hogy szoktassam a halozsakrol a takarora?

Figyelt kérdés
21 honapos a lanyom.Mindig halozsakkal aludt mert ossze vissza forog igy nem tudok ra takarot tenni mert akkor egesz ejszaka allhatnek feledte es takargathatnam.Meg tipegoben alszik.
2011. márc. 6. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2 részes pizsamát az ősztől kapott,mikor bejött a hűvösebb idő,ez ugy 13-14 hónapos kora körül lehetett.rendes ágyat 15 hónapos korába cseréltük le,mert a rácson keresztül szeretett volna kifelé közlekedni,pedig volt neki kivéve 2 rács is.takarót ő sem szereti,de nálunk ha kitakarózik akkor sem fázik meg mert este,éjjel van 25 fok körül.ha hűvösebb van akkor szoktam rá zoknit adni.mielött bejött volna a fűtésszezon adtam a pizsi alá egy rövid ujjú bady-t
2011. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb 16 hónapos volt a fiam, amikor elkezdtük a kétrészes pizsizést (ez ősz elején volt). Zoknit nem adok rá. Most 22 hónapos, két hete úgy tűnt szépen áttudunk állni a hálózsákról paplanra (kb. 3 napig hiába forgolódott nem takarózott ki), de azután arra ébredtem, hogy álmában nyöszörög, kitakarózott és fázott a lelkem. Úgyhogy jött vissza a zsák. Pedig már jó lenne elhagyni mert lassan kinövi, és nem akartam újat venni. Egyébként még a rácsos ágyban alszik, a nyáron kap különszobát és "nagyfiús" ágyat :-)
2011. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hónaposan már pizsiben aludt (+ body + zokni) de hálózsákkal. Aztán nyáron, 8 hónapos körül, amikor felállt, már nem tudtam hálózsákba gyömöszölni, utálta...

Ugyanígy utálta a rácsos ágyat is, így 13 hónaposan kiszabadult egy heverőre :)

Melegítőnaciban alszik + valami hosszúujjú felsőben + alatta body és persze zokni. Így nem kell betakarni nagyon, úgyis lerúgja.

2011. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18hónapos a kis fiam, 15hónaposan kezdtük el használni a 2részes pizsit zokni nélkül, még kiságyban alszik majd nyáron tervezem az ágy cserét.Hálózsákot ő sose bírta, mindig rendes takaróval takartam, van mikor kitakarózik,de nem zavarja, úgy fűtünk,h.ne fázzon meg.
2011. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!