Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor adtatok először MC...

Mikor adtatok először MC Donalds Happy meal menüt gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Kislányom elmúlt 15 hónapos és gyereknapkor elvinném a mekibe.Nem szoktam neki egészségetelen kajákat adni,de ha egy évben 1-2x adok,megengedett?
2012. máj. 15. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
mekibe nem viszem majd 4 éves kora után esetleg előbb nem dolgoztam ott s tudom milyen műkaját adnak az embernek
2012. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
A kisebbik gyerkőc 16 hónapos, ő már evett a 4 éves nővére happy meal-jéből.
2012. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

4,5 éves. Még nem kapott.

Igaz, egy éves kora körül 1x voltunk ott, akkor kapott pár szál krumplit.

Mi a férjemmel szoktunk menni kettesben, szóval nem vagyok "antimekis", sőt, szeretem, csak úgy gondolom, jobb, ha a gyerekeim minél később ismerkednek meg vele.

Biztos ízlene nekik amúgy, de én inkább itthon kényeztetem őket. Rengeteg finomságot sütök.


Amúgy évente 1-2 alkalom simán belefér. Csak az a kérdés, hogy nem fog-e hetente ezzel nyaggatni. :o)

2012. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Én se vagyok totál meki ellenes , mi havi 1x ettünk ott a férjemmel. A nagyobb gyerekemnél meg tudtam tenni hogy kivártam, édességek (ez alatt a sütit, csokit értem), chipsek meki kaja ilyesmi terén, 4.5 éves volt amikor először kapott. viszont közben született egy huga aki szintén mindenhol ott van velünk így óhatatlanul ő is kér-kért ezért nála hamarabb jött el ez, 2 évesen evett a krumpliból és ivott dobozos narancslevet hozzá. A nuggetset megkóstolta nem kell neki, és azóta se. Ennyi. Nem hiszem hogy belehalnának.
2012. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Soha nem adnék. Nem "mekiellenes" vagyok, csak egészségpárti.
2012. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a fiam, eddig 5* volt mekiben, ebből 3* csak fagyizott, 2* evett is, de leginkább csak a sült krumpliból. A játéknak persze örült.

Évi 1-2 alkalom szerintem nem sok.

2012. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kétéves kor előtt, de nem ette meg, most se eszi meg csak a krumplit
2012. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Azért vigyázz, az én fiam rendesen rászokott!! 3,5 éves és szinte a sajtburger az egyetlen kaja, amit rendesen megeszik... :(
2012. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2,5 éves, még nem kapott menüt, sőt mekiben sem voltunk. Apja néha hozott - 2-3 havonta 1szer- meki menüt és a lányom csak a sültkrumpliból evett. Más nem. A mcchicken-ből még húst csipkedtünk de nem kellett neki.

Itthon időnként sütök sültkrumplit, azt szereti.

2012. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem egyszer belefér az ilyen, vidd el nyugodtan. Semmi baja nem lesz tőle, csak aztán ne legyen rendszeres. :)
2012. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!