Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapra a testvérnek is...

Szülinapra a testvérnek is kell ajándékot vinni?

Figyelt kérdés

Szülinapra vagyunk hivatalosak és pár anyuka mondta, hogy ilyenkor szokás a másik testvérnek is vinni valamit, hogy ne legyen sírás vagy féltékenykedés.

Nekem ez idáig eszembe sem jutott, hogy gond lehet, ha csak a szülinapos kap ajándékot. Arról nem beszélve, hogy akkor ezentúl mindig dupla ajándékkal kell készüljek oda, ahol testvér is van? Az azért elég költséges lenne.



2012. máj. 15. 13:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy oldottam meg ismerősnél, hogy ha az egyiknek volt szülinapja, akkor csak ő kapott ajándékot, de olyat, amivel akár ketten is játszhatnak, pl kirakót, vagy kártyát, és mindig vettem egy csomag cukorkát, vagy több darabos csokit, amit mindig meg is osztottak testvériesen.

Ez ismerősöknél volt, ahol max 1000 Ft volt az ajándék, de így csináltuk és szülők is.

2012. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség a tesónak ajándékot vinni. Az én gyerekem igencsak ajándék központú (3,5 éves és eléggé el van kényeztetve a mamák miatt), de meg tudtam vele értetni, hogy a hugi szülinapja van, és akkor csak ő kap ajándékot. A tortából úgyis eszik, a lufikkal úgyis játszik, arról nem beszélve, hogy az ajándékokat is kipróbálhatják együtt.

Anyósom hozott "tesó-ajándékot" de hazavitettem vele, ne szoktassuk rá a gyerekeket. A szülinap csak arról az egy gyerekről szóljon!! Szerintem.

2012. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!