Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 40es szülinapra megyek és nem...

40es szülinapra megyek és nem azt a kis kézitáskát vinnék hanem azt a nagyobbat mivelhogy szeretnék vinni lapostalpú cipőt és csak abba fér bele. Vagy az nemillik oda?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, mekkora a táskád! :) Még akkor sem kellemetlen, ha elegánsabb helyre mentek. Ha csinos a táskád, és nem pl. egy hátizsák, akkor szerintem nincs vele probléma!
2012. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem mindegy, mekkora a táskád! :) Még akkor sem kellemetlen, ha elegánsabb helyre mentek. Ha csinos a táskád, és nem pl. egy hátizsák, akkor szerintem nincs vele probléma!
2012. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű ruha lesz rajtad? Szerintem ez ennek a függvénye. Bár én még szórakozóhelyre is nagyobb táskával szoktam menni. Akármennyire tetszenek a kis csilivili retikülök egyszerűen nem férek el. :)
2012. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért 40. szülinap és 40. szülinap között is van különbség.

Ha bál szintű estély lesz, akkor elég trampli leszel egy nagy táskával, szolid éttermi ebédhez tökéletes egy elegánsabb bőr táska, még ha nagyobb is, ha meg nyársalni mentek a hegyekbe, akkor viheted sportzsákban is. :D

2012. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NE HOGY MEGPRÓBÁLJ FILA TÁSKÁT VINNI NÉGYNÉGYNÉGYNÉGY
2012. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!