Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen egy oviban lenni a...

Milyen egy oviban lenni a gyerkőcöddel? Aug. -tól abban az oviban leszek dajka néni, ahova kisfiam is jár. Csak én másik csoportba leszek.

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm gondozónő ott, ahol ahová a fia is jár. ő is másik csoportban van. Igyekszik kerülni a fia csoportját, mert akkor menne vele a fiú.

Az udvaron ez elkerülhetetlen, vagy játsziknszépen, de többségében az anyja kezét fogja, pedig már év eleje óta dolgozik.

A gyerek reggel megy vele műszakba ha délelőttös, ha délutános, akkor marad vele végig.

2012. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Anyu ott volt dajka, ahol én ovis. 41 éves vagyok, de a mai napig emlékszem rá, hogy bár másik csoportban volt dajka én mégis mindig Őt lestem.... Egyszer, mikor velünk volt, igyekezett szinte "idegenként" viselkedni velem, pl. hiába könyörögtem alváskor az egyetlen kockás pokrócért (a töbi egyszínű volt), nem adta nekem, nehogy kivételezésnek tűnjön. Érdekes ez így, ennyi év távlatából....
2012. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerek egy óvónőt, a nagyobbik fia tizenéves, a kisebbik most fog oviba menni. Ő a kicsit másik oviba íratta, mert a nagy ugyanabba az oviba járt, ahol ő dolgozik, és nehéz volt, mert iskolakezdéskor kellett neki leválnia az anyukáról. A kicsi meg már amúgy is levált, mert bölcsis.
2012. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!