Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is kiborít hogy a kisgyer...

Mást is kiborít hogy a kisgyereke annyira figyelmetlen és naponta rengetegszer fájdalmat okoz?

Figyelt kérdés

Amikor pihenek az ágyon tuti hogyha mellém jön akkor vagy hasba rúg, vagy a mellemre térdel, vagy a mesekönyvel vág szájba, vagy a szemembe könyököl vagy bármi .... ez mind véletlen de engem kikészít hogy naponta rengetegszer bekönnyezik a szemem ezektől a fájdalmaktól

3 éves


2012. máj. 16. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Az enyém 2 éves ugyanezt csinálja, igazi rosszcsontok!:) Szegény nem direkt csinálja, sajnos nem tudja hogy ő evvel mekkora fájdalmat okoz! Persze engem is kiborít, mikor elönti az agyamat a méreg átmegyek a másik szobába és lenyugszok.
2012. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Nalunk is ez megy, 22 honapos kislanyom nana, hogy mindig apja tokeit tapossa.:D Sokszor okoz fajdalmat veletlen. En mindig elmondom neki, hogy ovatosan kell, es latszatat adom neki, hogy fajdalmat okozott. Valahogy meg kell veluk tanitani, hogy koordinaltabban kell mozogniuk. Persze tudom, hogy ez meg soka jon el, de azert fel lehet hivni ra a figyelmuket. Sajat maga miatt is fontos, hogy ovatosabban mozogjon. Ha valamijet beuti mutatja, hogy ott az asztal sarkaba utotte be, mindig megbuszilom es elmondom neki, hogy ovatosabban kell mozogni (a dada butor nalunk nem megoldas, nem tartom pozitivnak)

Most mar magatol bocsanatot ker, ha latja rajtam, hogy fajdalmat okozott. Egy puszi es bocsi. En ugyanugy csinalok, ha en okozok neki veletlen fajdalmat.

2012. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nem véletlen. nevelési gond lehet,főleg az h ezek szerint hagyod.
2012. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!