Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még valaki akinek a...

Van még valaki akinek a babája az MMR oltás után lett betegesebb hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Amikor a lányom novemberben megkapta, két hétig volt beteg az oltás után. akkor olvastam itt egy anyukát, aki azt írta hogy a gyermeke ugyanúgy sokáig lebetegedett az oltástól és utána sokkal betegesebb lett.

a lányom akkor két antibiotikum tette csak rendbe, s azóta beteg volt februárban, márciusban, és múlt héten. mindannyiszor szintén antibiotikumot kapott. pedig szedett mellette béres cseppet, emelt cebiont, sok gyümit kap, és tápszert. viszont míg az oltásig sosem volt beteg, azóta szinte ki sem gyógyul, kezdődik újra. lehet összefüggés? már anyukámban is felmerült ez a gyanu, tőlem függetlenül.


2012. máj. 16. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, igen nálunk is ez volt, nagyon sokat volt beteg a fiam utána, szinte hetente mentünk orvoshoz, levihetetlen láza volt, hányás-hasmenés vírus, több antibiotikum kúrát kellett csinálnunk, katasztrófális volt. Barátnőméknél semmi gond nem volt, ez szerintem gyerekfüggő, szerintem nektek is, mint nekünk gyengébb az immunrendszere a gyereknek. Nekünk az is rátett egy lapáttal, hogy 1 hónap alatt jött ki akkor 10 foga, és utána kapta az oltást, de azóta is betegesebb. De már nem olyan vészesen, viszonn mi most abbahagytuk a Béres Csepp szedését, mert volt egy olyan sanda gyanúm, hogy a Béres csepp mitt nem tud kitisztulni rendesen a hörgöje, mert éreztem van egy lerakódás neki, ami nem akart megszünni, már nem szedjük 3 hete, mondjuk most éppen taknyos(rágófogak jönnek), meg köhög, de nem vészes, 2 napja van ez a nátha szerű megbetegdés, de én ugy látom gyorsabban gyógyul.Mert egyszer valahol azt is olvastam, hogy a Béres cseppet nem lehet betegen adni, mert csak "táplálja a bacikat", lehet butaság, nem tudom. Én fiam is kap rengeteg gyümölcsöt, gyümölcsöfűggő, most megpróbálok más multivitamint (lehet, hogy az aloe verat).
2012. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtál, erősödik akkor a gyanum hogy az oltás gyengítette le őt. ráadásul koraszülött is volt a lányom, s azt hittem még egy picit ki lesz tolva az oltás ideje mint a többinél.

én most a Cebion multit adom neki, aztán ha ezt megeszi akkor ajánlották a vitacolant.

mikor kapta a babád az oltást, azaz mennyi idős most? és a dokinál rákérdeztél esetleg az összefüggésre?

2012. máj. 16. 22:28
 3/7 A kérdező kommentje:
más senkinek nincs erről tapasztalata?
2012. máj. 17. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, első válaszoló vagyok, ő 15 hósan kapta, ő nem volt koraszülött, időben érkezett, elég nagy súllyal. Most 2 éves, ha pontos akarok lenni, akkor holnap lesz 2 éves:-)
2012. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Boldog születésnapot előre is :) akkor remélem nálunk is lesz javulás az immunrendszerében. mert ez anyagilag is húzós már.
2012. máj. 17. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen! Anyagiakat ne is mond, én utána összszámoltam az akkori 2 hónap gyógyszertári költségét, és 60.000 felett volt :-( Borzalmas milyen árak vannak, főleg a gyerekek gyógyszerénél.
2012. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát mi még nem tartunk ott. a 15 hónapos oltás volt novemberben, akkor fizettünk 12 ezret. februárban 11-et, márciusban 7-et (plusz én elkaptam tőle az volt 5ezer, anyum is beteg lett, az szintén, majd a férjem is) és múlt héten 6 ezer volt. borzalom milyen árak vannak. és mellé még a vitaminok. remélem nálatok is akkor javul a helyzet.
2012. máj. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!