Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » HIB/MENC oltás angliában élő...

HIB/MENC oltás angliában élő gyerekeknek kötelező?

Figyelt kérdés

A kislányom 2,5 éves és kaptunk levelet a GP-től, hogy vigyük oltásra.

Otthon úgy tudom leghamarabb a suliban lesz oltás.

Ez itt kötelező vagy ajánlott?


2012. ápr. 22. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Itt kotelezo de ilyen korban nem kapnak oltast majd csak 40 honaposan.Nekem itt szuletett igy van az oltasi "terv".Kerdezd meg mi az oka hogy be akarja oltani.
2012. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi egy hónapja jöttünk ki, elkérték az oltáai könyvét, és azután küldték most ezt az értesítőt. Hmm.
2012. ápr. 22. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Igy mar ertem.Nem tudom hogy van-e valasztasi lehetoseged ilyen esetben,erdeklodj utana.Egyebkent nem akarod hogy megkapja az oltast?
2012. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak nem számítottam rá, hogy fog még kapni suli előtt , ezért meglepett, de úgy tűnik itt más az oltási rendszer ezért erre szükség van! :):(
2012. ápr. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!