Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves lányom még mindig...

Két éves lányom még mindig nem alussza át az éjszakát. Más is van így, vagy én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
Voltak jobb időszakok, másfél éves korától, amikor csak éppen fölébredt, megsimogattam és aludt tovább. De ez igen rövid ideig tartott. utóbbi hónapokban megint kér inni éjszaka, de a víz nem jó, csak a kakaó, ami miatt a fogai tönkre fognak menni. de ha nem adok neki akkor olyan ordításba kezd, hogy többször is hányás lett a vége. velem alszik, illetve az ágya szorosan az enyém mellett.lehet ez a baj?
2012. máj. 16. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 2 éves, többször kelünk éjszaka inni. Szerencsére csak vizet.

Egy ágyban alszunk, amióta nem marad a kiságyban.

Így nekem is kényelmesebb. Elég szar lenne egész éjszaka rohangálni egyik szobából a másikba.

Néha ő is sírva ébred, ilyenkor a fogára gyanakszom. Még neki se bújt ki az összes. Elég nehezen nyugszik meg. Simogatom, és ált. akkor csendesedik el, ha elkezdem mesélni, hogy másnap mit fogunk csinálni... :)

Szeretnénk kistesót, aki remélem, h minél hamarabb összejön! Csak előbb jó lenne, ha a lányom "megtanulna" egyedül aludni, az éjszakai ivásról pedig leszokni, mert így az éjszakai pelus elhagyásával is gondok lesznek. :(

2012. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!