Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis ballagásra mit adnátok...

Ovis ballagásra mit adnátok egy kislánynak? 5-10 ezer közötti ár.

Figyelt kérdés
Pénzt gondoltam, de az nem annyira maradandó.
2012. máj. 17. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ki van lyukasztva a füle, akkor egy kis apró finom fülbevalót
2012. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Iskolatáska, tolltartó...

Fülbevaló se rossz, csak gondolom már van neki. Lehet nem cserélné le.

2012. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a keresztlányomnak iskolatáskát vettem, együtt választottuk ki.
2012. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs, nem a kérdésre válaszolok.

Az én keresztlányom is most fog az oviból ballagni, hát nekem eszembe se jutott, hogy ilyenkor illik valamit venni. A szülök tartanak otthon is ballagást...tehát megvendégelik a rokonságot? Mert azért régen ez nem volt divat.

2012. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Igen otthon is lesz ünnepség, vacsora. Persze régen nem volt szokás, nekem anyumon kívül nem is volt senki, most meg az egész rokonság ott lesz.

Fülbevalója van, mi is vettünk neki már. Az iskolatáska jó ötlet, de egy hét múlva lesz, és addig nem valószínű, hogy találkozok a keresztlányunkkal. Lehet tetszene, az is amit én nézek, de mi van ha mégsem....

Várok még további ötleteket!

2012. máj. 18. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon klassz készségfejlesztős társasjátékok, vagy valami kinti játék (csúszda) ha kertesben laknak. Esetleg elvinnétek valahová (tropicarium - állatkert - vidámpark vagy ilyesmi)
2012. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, én sem a ballagásra vittem az iskolatáskát, a ballagására csak egy kis csokrot kapott aminek egy pici plüss maci volt a közepén, nagyon örült neki, aztán elmondtam neki,hogy fog még kapni majd egy iskolatáskát csak azt szeretném ha együtt mennénk el megvenni,hogy biztos,hogy olyan legyen ami teszik neki. Egyébként majd csak augusztusban sikerült megvennünk, dehát nem késtünk le semmiről a lényeg,hogy iskolakezdésre meglett.
2012. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!