Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam érett lenne már a...

Kisfiam érett lenne már a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
18 hónapos a kisfiam és kb 2 hete csúnyán kivolt pattogva a combja ami viszketett is neki akkor mindig letépte magáról a pelust de már elmultak a kiütései és akárhányszor teszem tisztába ahogy beragasztom a pelust ő egyböl kicsatolja eltellik 5 perc is mire a nadrágot rátudom húzni mert mindig kicsatolja a pelusát este fürdés elött amikor pelus nélkül van csak egy póló van rajta és bepisil ha pisis lesz a pólója lekell róla veni mert zavarja kezdhetem szobatisztaságra szoktatni? és h kezdjem? segitenétek? 1 gyerekes anyuka

2012. máj. 20. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem. Ültesd rá a bilire.
2012. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek még nem az érettség jelei,csak éppen zavarja a vizes. illetve még rosszul tűri a pelust. Hagyd pelus nélkül kicsit játszani,ha szól vagy keresi a bilit akkor érett ha pisli mindenütt mint egy kiskutya akkor nem.
2012. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen,mink is ilyen korban kezdük,és hasonlo az eset is,csak nekem már azt sem engedte meg,h rátegyem a pelust.mindenképp probálkozzatok,ez 1 jel lehet,és valamikor elkell kezdeni,ez pont ideális helyzet.sok sikert hozzá.ja eleinte lesznek balesetek de ne add fel,kitartás,ha ráül a bilire az már jo jel.
2012. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!