Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leszoktató bugyi pelenkát...

Leszoktató bugyi pelenkát (textil) hány dbot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sokat,mert nem túl olcsó,de azt se szeretném,ha kevés lenne,és pelust kellene adni,mert nem száradt meg.Szóval a 2 vagy a 3 az ideális?Vagy még több??

Ilyenről kérdezek: [link]


2012. máj. 22. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Már két gyerekem leszokott ilyen nélkül. Kb. 10 darab sima bugyi elég. Azt megveheted egy db. leszoktató pelus árából.
2012. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 3. hete szobatiszta.

Ehhez én is ugyanolyan beruházást tettem, mint az előttem szóló. Vettem 10 db bugyit 1000 Ft-ért a Corában:) Már csak napi 1 kell, így bőven elég lesz míg szét nem foszlik!


Ilyet tuti nem vennék, ha belepisil egy év mire megszárad és ha az első időkben gyakran bepisilne a gyermeked, akkor az legalább 10 db. Nem éri meg.


Nekem ügyes volt a kislányom, összesen 2 bepisilés volt első nap és kész, de nem mindenki ilyen szerencsés.

2012. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem tudom felszedni a padlószőnyeget,nincs szőnyegtisztítógépünk,és emiatt gondoltam,hogy az első időre jó lehetne ez a pelus.
2012. máj. 22. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez új, és olcsóbb is

2012. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) ,és hány db az ideális?
2012. máj. 23. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, abban nem tudok segíteni, mert csak 15 hós a lányom. Majd nyáron szeretném megpróbálni nála, ha úgy adódik. Csak szoktam vaterázni, és ott láttam ilyet, gondoltam még jól fog jönni :o)
2012. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez felesleges pénzkidobás, és talán a szobatisztulást is hátráltatja, hiszen ez szinte olyan, mintha pelenka lenne rajta. Pont az a fontos szerintem, hogy amikor bepisil, folyik végig a lábán, és ez kellemetlen, így ez ösztönzi, hogy inkább szóljon, tartsa visssza. A szőnyeget ne féltsd, fiam is néha odapisilt a szőnyegre, egy ruhával felitattam, majd mosószeres ronggyal áttöröltem, semmi nem látszik vagy érződik. De ha mégis venni akarsz, akkor sok fog kelleni, fiam volt hogy egy délelőtt négyszer bepisilt.
2012. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor nyáron elég sima pelenkabelső is. Nem kell, hogy vízzáró legyen.
2012. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!