Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeked milyen kreatív...

Kisgyermeked milyen kreatív névvel illette kedvenc plüssét, képzeletbeli barátját vagy éppen a család háziállatát?

Figyelt kérdés

Tudjuk hogy a néhány éves gyerkőcök a tanult szavakat milyen kreatív módon teszik egymás mellé, alkotva ezzel új és fantasztikus szavakat :)

Kíváncsi vagyok hogy a te gyerkőcöd milyen szuper neveket alkotott :D


Egyik ismerősömék nyusziját pl úgy hívják hogy BubiLufi :)


2012. máj. 23. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

A cumi van elnevezve, kopisz. Nem tudom hogy jött ez neki.

Egyik kedvenc meséje a ToyStory és a főhős Wody, de a lànyom csak úgy tudja kimondani hogy Budi:)

2012. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a kutyát kellett elnevezni woody serif után de a fiam is budimak mondja, úgyhogy úgy kiabál a kutya utána za udvaron, hogy Buuudi gyere ide:) Van egy repülője amit Ótiásnak nevezett el gőzöm sincs honnan jött neki. Meg van Ombolyás is (nem tudom milyen j-vel kell írni:)) de ez több játékra is jó név szerinte. Régebben mikor még cumizott akkor volt az iccimumi ami az innivalót meg a cumit jelentette egyben. Bármilyen madárnak eeeepüüüt volt a neve ami azt jelenti hogy elrepült:) most már 6 évesen azért ezeket ki tudja mondani:)
2012. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Guji vagy guri.Foggalmunk sincs mi ez,néha rájön és ezt a szót mondja és keresi.ez egy kitalált valami.
2012. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az egyik plüssfiguráját (mi sem tudjuk eldönteni, hogy kutya vagy bari) kb. 20 hónaposan elnevezte "Lami"-nak, azóta is így hívja. :)

13 hónaposan a köldökömet piszkálta és mondogatta, hogy "bütyi", na a köldök azóta is bütyi :).

2012. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A macija Bojszi.

A tehénkéje Sárkány. :)

2012. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nincs babám, de anyám emlékszik, mi milyen neveket adtunk a nővéremmel a dolgoknak :). Nekem volt egy plüsstehénkém, az volt a Bocc. Az érdekesség az, hogy ez volt az első szavam, és után hónapokig nem mondtam mást, csak ezt, hogy bocc. Mindenre jó volt :D, különböző hanglejtéssel, hangeffektusokkal kísérve, mindenre kielégítő válasz volt.

Másik: a tesóm egyszer állt az ablakban, mutogatott kifelé és torkaszakadtából kiabált, hogy HÁKÁ! Anyumnak beletelt némi időbe, míg rájött, hogy a helikoptert rövidítette le így a nővérem :). Neki is volt kedvenc plüsse, egy narancssárga kutya, ami úgy hívott, az Öregem. "adide az öregem..." :D. Jópofák ezeket a gyerekszavak, a fenti válaszokon is jót mosolyogtam.

2012. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hááát én is nagyon jót mosolyogtam ezeken :D Nagyon köszönöm az eddigi kommenteket! Eddig a bütyi a kedvencem de mind szuper :D ment is a hasznos mindenkinek!
2012. máj. 24. 13:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Karácsonyra a nagybácsitól kapott ajándékba azt a nagyfejű gyümölcsbabát. Valami rémes ahogy énekli az Aqua I'm a Barbie girl számát. A lányom imádja. Na az a Didi baba. De hogy miért? :)
2012. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiam az agyonmosott, eredetileg Pampers vízilovát nemes egyszerűséggel Jószinak (jószág) hívja, és Jószikának becézi.
2012. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tetetének hívja a mackóját. Először csak az alvósmedvét, de ma már minden mackó Tetete neki. Pedig azóta már szinte mindent mond. :)
2012. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!