Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom ősszel 18 hónapos...

Kislányom ősszel 18 hónapos lesz. Kell e neki télre lábzsákos babakocsi? Mert a mostanihoz nincs lábzsák, . érdemes e venni télre, másikat? ha igen milyent ajánlotok, ami viszonylag olcsó! és nagy legyen a kosara!

Figyelt kérdés
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2012. máj. 23. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyit fogtok kocsikázni, mert ő lehet, hogy már inkább gyalogosan is közlekedne. Én ezért új kocsit nem vennék, pléddel is jól be lehet takargatni, olyan mínuszokban meg amúgy sem ajánlatos kimenni.
2012. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kislányom tavaly szeptemberben volt 18 hónapos. Tartogattam télre a lábzsákot, sőt még a bundás bélelt bárányszőr zsákot is előkészítettem, hogy biztosan kelleni fog. A bárányszőrt egy alkalommal használtuk, amikor télen elaludt az autóban és átraktam a babakocsiba aludni a kertben.

A lábzsákot elő sem vettük.

Így, most 1 évvel okosabban azt mondom, hogy teljesen felesleges. Én biztos, hogy nem vennék emiatt másik babakocsit, nem fog kelleni. Pont abban a korban lesz, hogy mindenhová maga akar menni, így hosszú babakocsis sétákat nem fogtok tenni, rövidebb időre meg elég a pokróc is, ha kell egyáltalán.

A lányom már egyedül szaladt, úgy öltöztettem fel, hogy ne fázzon, ezért a babakocsiban sem láttam értelmét takargatni, de nem is ült bele szinte egyáltalán.

2012. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemhasználtuk, mivel már kivettem a hóba a gyereket, sétált mellettem, majd vissza ült. Így is merő sár volt mindig a babakocsi, a lábzsákot is csak jól össze sározta, 1* tettem rá. Inkább több overál kellett, ami alá beöltöztettem hogy ne fázzon. Na meg olyan sokat nem

Voltunk kint, max 1 óra, elmentünk a boltba, hazafelé beugrottunk a játszótérre hintázni, vagy hóembert építeni. Plédet vittem, amit a hintánál a feneke alá tettem, vagy azzal takartam be.

2012. máj. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Új kocsit biztosan nem vennék. A lányom is most 15 hónapos, már most sem marad meg a babakocsiban. Lehet, hogy télen a hó miatt megülne benne, de előre ezt lehetetlen tudni.

Ha marad a babakocsi, akkor max egy vastag plédet teszel rá pluszban.

2012. máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább szánkót vegyél.
2012. máj. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a meleg plédre esküszöm
2012. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

NAgyon szépen köszönöm!

akkor nem veszek!


amúgy használnánk mert tesóért mennénk az oviba. de a nagy hóban meg hidegben amúgy sem mennénk, mert van ki hazahozza az oviból

2012. máj. 24. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl. már nem is tudtam babakocsiba ültetni 18 hónaposan a lányomat...
2012. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!