Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha 4 éves kislányom...

Mit tegyek ha 4 éves kislányom folyton 2 éves kishúgát elfenekeli?

Figyelt kérdés
Ugy tünik hogy csak játszanak de minden játékban a 4 éves kislányom az őlébe fekteti 2 éves kishugát és 25-őt ver a fenekére. Hogyan szoktassam le őket erről??? Ez már szinte mindennapi dologgá vált. Egyetlen egyszer lettem ezért nagyon mérges rájuk akkor minda kettőnek elvertem jó alaposan a fenekét. ti mit tanácsoltok???
2009. jún. 29. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem téged utánoz ezzel. Mond is ilyenkor valamit közben a picinek?
2009. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
A példa a legjobb tanítási módszer.Ne verd a gyerekeidet.
2009. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem verem a gyerekeimmet, üzenem az előző 2 hozzászolonak. Az hogy egyszer jol elvertem mindketőt nem jelenti azt, hogy bántom őket.
2009. jún. 29. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ezt tenném: magamban elszámolnék legalább tizig, aztán nyugodtan elmagyaráznám a nagyobbik leányzónak, hogy ezt nem szabad csinálni. Egyszer látta, amint te is ezt csináltad, de ez nem helyes. Utánoz, semmi egyéb. Most fizeted a tanulópénzt azért, amiért elfenekelted őket :-D
2009. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Szia


Hétfőtől-Péntekig a viasat3 tv adón,12-től-1-ig van egy olyan műsor aminek az a címe,hogy SEGÍTSÉG,SZÜLŐ VAGYOK!

Ez egy olyan műsor ahol egy híres dadus megy családokhoz,akiknél gond van a gyerekekkel.

Nagyon jó nevelési módszereket lehet kipróbálni a film alapján és sok olyan módszer van bent amikkel le lehet ronda dolgokról szoktatni egy gyereket.

Délután is van ez a műsor,de nem tudom pontosan,hogy mikor,delelőt az előző napi ismétlése van.

2009. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Igen.És a szülőknek is alternatív megoldásokat kínál leszokni a hibás, káros és ronda nevelési módszerekről.
2009. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Mégis mit tanulna szegény gyerek egy iylen primitiv nőtől mint te vagy.. gratulálok,hogy jó alaposan el tudsz verni 2 bölcsödéskorú feneket. Próbálkozz Fekete lacinál az fairplay lesz..
2009. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!