Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyed utáni munkába állás 6...

Gyed utáni munkába állás 6 órában. Tudtok kérelem mintát?

Figyelt kérdés
Van valakinek valami mintája hogy hogyan jelentsem be a munkáltatómnak a visszatárást 6 órában? azaz mit írjak?
2012. máj. 25. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Tisztelt XY!

Alulírott (te neved, szül..stb), azzal a kéréssel fordulok önhöz, hogy az igényelt fizetés nélküli szabadságomat (GYED-et igényeltem /itt dátum/ kezdődően) /itt az a dátum kell, ami a munkába állásod előtti nap/-el a GYED felmondásomat egyidejűleg visszavonni szíveskedjen.

Tisztelettel kérném a számomra folyósító GYED-et /munkába állásod előtti nap ismét/ megszüntetni szíveskedjen.


Dátum Aláírás

2012. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Csak a lényeg maradt le, a 6 óra:)


Én is ezt írtam nagyjából, amit írt az első, és beleírtam, hogy a gyermek ellátása érdekében kérem, hogy részmunkaidős foglakoztatást (heti 30 óra) lehetővé tenni szíveskedjenek.

2012. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. és meg kell határoznom hogy a napi 6 óra mettől meddig legyen, vagy majd szóban megbeszéljük? én a bölcsi miatt 9-15-ig gondoltam. a lányom aug.5-én született, akkor 6-tól kezdhetem meg a szabadság kivételét?
2012. máj. 26. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Igen, 6-tól.
2012. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második elég jó.
2012. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!