Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Hova tudok elhelyezke...

Anyukák! Hova tudok elhelyezkedni reggel 7-től ami nem irodai állás?

Figyelt kérdés
Minden reggel nekem kell majd vinnem a gyereket az oviba ,mert a párom akkor nincs itthon ! Van kereskedelmi ,dajka és masszőr szakmám ...az első kettőt nem igazán lehet 7 -től kezdeni inkább 6 órától a masszírozás meg olyan mint a kutya vacsorája ! Van ötletetek ?
2012. máj. 23. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Van dajka ismerősömovónő ismerősöm,nem fix időben dolgoznak,hanem vegyesen kezdenek,6tól csak 2 dolgozik,7re megy még 2,és 8tól dolgoznak mindannyian (akkora viszik ugye az összes gyereket.)

Délután szintén nem egyszerre mennek el,hanem este 6ig már csak 2en maradnak.


gyerek nem mehet abba az oviba ahol dajka lennél?

2012. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott sajnos éppen nincs felvétel !
2012. máj. 23. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincsen esetleg családi napközi a környéketeken? Hátha ott jól jön egy dajka és tübbet is fizetne talán.

Amúgy ha kereskedelmi végzettséged van, a legtöbb közért 7kor nyit

2012. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10:24: 7kor nyitnak,de ott kell lenni 6-fél7 között,nyitást megcsinálni.
2012. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Én sehová ! Nem kellek sehová, kezd felőrölni, még szerencse, hogy a férjem megkeresi a pénzt ami miattam kiesik. 3 éves a kislányom és nem tudok elhelyezkedni :(
2012. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anya is próbált visszamenni dolgozni,de kisöcsém beteges volt nagyon,havi 1 hét volt az átlag amikor nem vihette bölcsibe,oviba,igy kitették.

Bár utólag azt mondjuk hogy igy volt jó,saját boltot nyitott,ami jól megy (kis falu,mindenes bolt)

Igy nem volt gond ha öcsém beteg,hisz a saját maga ura

2012. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kereskedelem kizárva,én nem is tudok olyan boltot se ami 7-kor nyitna...5-6 a nyitás.A dajkát próbáld meg szerintem.Én se találok semmi melót,bár nekem az elhozásra is gondolni kell,m Apa fél6-este6-ig dolg minden nap,hétvégén meg vidékezik:( ,nagyik 100 km-re....

Nálunk a bölcsibe fél7-től lehet vinni a gyerkőcöket!

2012. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2012. máj. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!