Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikorra novi ki a 3,5 eves...

Mikorra novi ki a 3,5 eves lanyom a hisztizos ismetelos korszakat?

Figyelt kérdés

Mostanaban 100x kerdez meg mindent es hiaba valaszolok neki minden alkalommal, megis atmegy sirasba, hisztibe, oklendezesbe. Leggyakoribb kerdesei - Mikor megyunk setalni? Mikor megyunk oviba? Hova megyunk mikor felebredunk reggel?

A sirba tesz...

Kb 1 hete csinalja.


2012. máj. 26. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 5 éves lesz és még mindig ezerszer el kell mondani mindent, sőt hiába mondom, hogy mit fogunk csinálni, sosincs vége, mert folyton kérdezgeti: "és utána?"Borzasztó tud lenni, gyakran már nem is válaszolok semmit, mert úgysem hagyja abba soha a kérdezősködést.

Tegnap pl. a fagyis autóval őrjített meg, milliószor elkérdezte, hogy mikor jön már, mert ő fagyizni akart.Órákon keresztül lovagolt a témán, már azt hittem, hogy főbe lövöm magam:)

2012. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem minden kisgyerek szereti hallani. az en fiam is meg szokta, hiaba tudja a valaszt.

én mindig igy kerdezek vissza: hova megyunk? m-el kezdodik, es mivel vegzodik? es akkor mondja, hogy iniovi.

neha elrontja, akkor m-el kezdodik, es miniovival vegzodik :)

nalunk nem is tudom miota csinalja, honapok ota. es nem szamoltam, de van, hogy egy oran at. probalok ugy valaszolni, hogy ne legyen egyhangu. pl hova megyunk? elsorolom, hogy mi van ott, vagy hogy kell odamenni, es rakerdezek en, akkor angyali hangon mondja: én nem tudom. mondd el te. es kezdodik elolrol :)

2012. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remélem nem fog tartani 5 éves koráig :)

Próbálom elterelni a figyelmét ilyenkor, de nem mindig jön be.

Valamelyik nap mosogatás közben voltam és akart menni sétálni. 5 másodpercenként megkérdezte, hogy mikor megyünk. És én hiába válaszoltam minden kérdésére, már átment sirásba és öklendezésbe. Persze, miután befejeztem a mosogatást kimentünk sétálni, és rögtön abbahagyta.

Sajnos panelben lakunk és nem tudom csak ugy kiengedni, teljes procedura mire kimegyünk: tiszta ruha, enni, inni pakolás, bicikli stb.

2012. máj. 27. 11:17
 4/5 anonim válasza:
Jó hogy feltetted a kérdést.Bár nálam csak az állandó hiszti a jellemzö.beszélni még nem ztud igy hisztivel fejezi ki ha valami nem tetszik neki.Itt gondolok arr hogy ha 2 percre kimegyek a házból már hisztizik meg sikitozik.De én ettöl tudok afalra mászni engem a hisztije tesz a lányomnak a sirba.és nem birom leszoktatni.Mikor megakarom fogni a kezét az utcán hisztizik és legszivessebben földhöz vágná magát.És az én lányom még csak 2 éves mult vagyis 2és fél éves lesz de nem birom leszoktatni a hisztijéröl.Én már azon gondolkodom hogy ha a lányom hisztizik le kéne önteni öt egy pihár vizel hátha abba hagya a hisztit.Mert lassan már ne lehet neki semmit sem csinálni se körmöt vágni se hajat mosni se száritani semmit mindenért hisztit csap
2012. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyen volt nálunk a tavalyi nyár, kedves utolsó válaszoló.

Mi már továbbfejlesztettük a hisztit :)

Csak akkor vagyok nyugodt, mikor oviban van.

2012. máj. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!