Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik! Ti már elraktátok a...

Anyucik! Ti már elraktátok a gyermeketek hosszúújjú ruháit? Elővettétek már a rövidujjú holmikat, most hogy ilyen hirtelen bejött a meleg?

Figyelt kérdés
Én még nem rendeztem át a gyerkőceim szekrényét,a nyári holmikat még nem vettem elő.
2012. ápr. 29. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem télen is elöl voltak a rövid ujjúak.a fiam úgy szokott lenni itthon,és a bölcsiben is,hogy rövid ujjú póló vagy atléta,azon meg egy hosszú ujjú póló.így most nem adok rá hosszú ujjút,de nem teszem el,mert a lakásban még nincs meleg,kell a hosszú ujjú is.

a rövidnacikat még nem vettem elő,vékony melegítőben szokott lenni.

szandit viszont ma fogunk venni

2012. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hosszúújjú ruhákat még nem raktam el, mert hátha mostanába még kelleni fog, de a rövidújjúakat felülre raktam, hogy az legyen kéznél.
2012. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is meg cseréltem. Eddig hátul voltak a nyári ruhák, elől az atmenetiek, most fordítva. Ha kell a hosszú ujjú, nem kell keresni.
2012. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!